Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sponsorundan Özel Çelik Kapılar

Çelik Kapı Markaları

Ev dekorasyonunuza olduğu kadar, ev güvenliğinize de katkıda bulunmak adına en kaliteli çelik kapı ve tabi ki en ucuz çelik kapı fiyatları bulmak adına kapı markalarının çelik kapı modelleri ve fiyatları editörlerimiz tarafından Kapı kategorimiz içerisinde incelemeye devam ediyor değerli okurlarımız.  Bu bağlamda daha önce çelik kapı markalarının ürünlerini incelemiş, Kale Çelik Kapı fiyatları ile Sur Çelik Kapı fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Ayrıca yapı marketlerimizin ürünlerini de Koçtaş ve Tekzen Çelik Kapı fiyatları şeklinde sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise Nöbet ve tabi gibi yine bir fenomen olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinin sponsoru olan Portal çelik kapı modellerini mercek altına alıyoruz.

Portal Çelik Kapı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Öncelikle güvenliğinizin bizim için dekorasyondan daha öncelikli olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu nedenle Portal Çelik Kapı hakkında sizleri biraz bilgilendirmek istiyoruz, zira İnternet’te, Portal Çelik Kapı kimin veya Portal Çelik Kapı sahibi kim gibi bir çok araştırma yapıldığını gördük.  Efendim 2007 yılında hayata geçen Portal çelik kapı tamamen yerli üretim ve hemen tüm çelik kapılarımız ve mobilyalarımız gibi Kayseri kökenli. Üretime başladığı tarihten itibaren Başta aynalı çelik kapı modelleri olmak üzere, ekonomik ucuz çelik kapı  ve apartman kapısı ile villa kapısı imalatına, ardından, ahşap kaplamalı lüks çelik kapı ve yangın kapısı üretimine başlamışlar.

 

Portal Çelik Kapı Modelleri

Markanın en beğendiğimiz tarafı ise tıpkı bizler gibi düşünmeleri. Bu işi yapmanın, yani çelik kapı üretmenin aynı zamanda sosyal bir sorumluluk olduğunun farkında olmaları. Dolayısı ile her zaman daha kaliteli çelik kapı ve doğal olarak güvenli çelik kapı üretme amacıyla faaliyet göstermeleri. Anlayacağınız en ekonomik ucuz çelik kapı yerine en güvenli ancak fiyat yönü ile bütçenize en uygun çelik kapı üretmeyi düstur edinmişler kendilerine. Bunu yaparken de güncel üretim teknolojisi ve tecrübeli teknik personelini kullanıyorlar.

 

Kaliteli Çelik Kapı

Tabi her ne kadar sağlam çelik kapı üretelim derken hapishane kapısı gibi kapılar yapmıyorlar elbette, zira “Kapı Sanattır” sloganı ile yola çıkan Portal Çelik Kapı, son derece şık ve modern mekanlara uyumlu estetik kapılar imal ediyorlar… Bu durumun en bariz kanıtını ise markanın Özel Koleksiyonunda gizli. Zira bu koleksiyonda ki kapılar tasarımları ile göz kamaştırırken, evinize girmek isteyen hırsızlarında korkulu rüyası haline geliyor.

Özel Çelik Kapı Tasarımları

Paragraf aralarına yerleştirdiğimiz bu Özel Koleksiyona ait resimlerde ki ürünler belki de gördüğünüz en şık ve dayanıklı güvenlik kapısı modelleri arasında yer alıyorlar. Yaratıcı detayların, doğal formlarla ve modern renk ve desen uygulamaları ile bir araya getirildiği bu kapılar, evlerinize zengin ve tamamen özgün bir görünüm sağlamakla kalmayıp oldukça üstün bir koruma da sunuyor.

Dekoratif Çelik Kapı Modelleri

Klasikliğin, bilin dikliğin yada diğer bir deyişle sıradanlığın dışına çıkılarak tasarlanan bu özel tasarım çelik kapılar Portal markasının yakın bir zamanda en çok tercih edilen çelik kapı markaları arasında kendine çok rahatlıkla yer edineceğini gösteriyor.

Eski Çelik Kapılarınızı Yenileyin

PORTAL Çelik Kapı Kayseri İletişim

Ayrıca 14 noktadan kilitlemeli merkezi kilitli, parmak izi giriş sistemli çelik kapıları ile teknolojik anlamda bir çok rakibini de saf dışı bırakacağını düşündüğümüz Portal, her geçen gün daha fazla evi marka kalitesi ve sağlamlığı ile buluşturuyor. Muhtemelen yukarıda anlattıklarımız ve gördüğünüz kapı tasarımları hoşunuza gitti. Evinize de bir çelik kapı yaptırmak niyetindesiniz ve marka seçimi olarak Portal Çelik Kapı’da karar kıldınız. Bu durumda ne yapacaksınız ?

3 Boyutlu Panel Çelik Kapı Modellerine Göz Atın !..

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Şık Mobilyalarını İnceleyin !.. 

Öncelikle markanın başta, İstanbul, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Kütahya, Samsun, Trabzon, Antalya, Mersin, Van olmak üzere Türkiye’nin diğer bütün illerine de hizmet vermekte olduğunu hatırlatmak isteriz. Özellikle İstanbul’da çelik kapı montaj ve satışları çok hızlı. Ancak diğer il ve ilçelerde ikamet eden okurlarımız ise Portal Çelik Kapı markasına gerek sitenin resmi internet sitesinden, gerekse 444 5 818 numaralı danışma hattından ulaşabilirler…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir