3 Boyutlu Panel Çelik Kapı Modelleri Trend Oldu

Üç Boyutlu Çelik Kapı Modelleri

3 Boyutlu Çelik Kapı Modelleri ve Fiyatları Resimli Çelik Kapı 3D Panel Çelik Kapı Fiyatları Dış Kapı Çeşitleri Çelik Kapı Markaları Dijital Baskılı Çelik Kapı – Dekorasyon dünyasının yeni trendlerini inceliyor, binbirdekor.com sayfalarında bu yenilikleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu defa son bir kaç yıldır oldukça fazla talep gören 3 boyutlu çelik kapılara göz atıyor, bu kapıların en güzellerinden çeşitli görsel örnekleri beğenilerinize, fiyat ve özelliklerini de bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile şu sıralar bir çelik kapıya yada farklı bir dış kapıya ihtiyacınız var ise bu yazımızı mutlaka okumanızı öneririz.

Dış Kapılarda Büyük Değişim

Aslında eski ile aradaki inanılmaz evrimi ciddi olarak görmek adına eski dış kapı modellerini bir hatırlatmak gerekiyor. 2000’li yıllardan daha öncesindeki dış kapınızı hatırlarmısınız, hani şu yeni bir kapı taktırdığınızda parçalayıp sobada yaktığınız en eski kapınızdan bahsediyoruz 🙂 Üzerinde ince şerit desenleri olan parçaladığınızda içinin tamamen boş olduğunu gördüğünüz 🙂 Hakikaten hem güvensiz, hem çirkin kapılardı. Daha sonraki yıllarda bu kapıların yerini çelik kapılar aldı tabi ki hem daha fazla güvenlik sunuyorlardı hem de daha estetiklerdi. Bir çok insan eski ahşap kapılarını bu yeni çelik kapılarla değiştirdiler.

3 Boyutlu Çelik Kapılar Çok Moda

Ancak dış kapı modellerinde ki değişim çelik kapıların devreye girmesi ile daha da baş döndürücü bir hıza ulaştı. Aradan geçen yıllar boyunca bu yeni sistem çelik kapılar daha da gelişip, daha da güzelleştiler. Rustik yada iki renkli kapılar çıktı piyasaya. Bir çok çelik kapı üreticisi ürün gamına farklı desenlere sahip, parmak izi gibi ekstra güvenlik uygulamaları ile donatılmış kapı modelleri ekledi.

3 Boyutlu Kapı Özellikleri

Teknoloji desteğinin sonuna kadar kullanıldığı 3 boyutlu çelik kapılar ise kapı olayına son noktayı koydu. Klasik çelik kapı modellerinin aksine inanılmaz farklı bir görsel tasarıma sahip olan 3 boyutlu çelik kapılar son dönemde, 3D zemin kaplamaları ve 3D Resimli gardıroplar gibi mobilya ve dekorasyonun bir çok alanında kullanılan dijital baskı teknolojisi ile elde ediliyorlar. İşin en güzel tarafı ise tıpkı 3 boyutlu resimli mutfak dolaplarında olduğu gibi dilediğiniz görseli bu çelik kapılara yaptırabiliyor olmanız 🙂

Büyüleyici 3D Dış Kapı Tasarımları

Şöyle bir düşünsenize büyük emek ve para harcayarak dekore ettiğiniz yuvanızın hemen girişinde, çok sevdiğiniz bir aile resminiz yada çocuğunuzun bir fotoğrafı karşılıyor kapıda konuklarınızı. Yada kimselerde olmayan, çarpıcı, modern soyut bir resim. Fevkalade farklı ve dekoratif bir fikir değil mi ?

3 Boyutlu Çelik Kapı Fiyatları

Peki böyle estetik ve farklı bir dekorasyon uygulaması için cebimizden ne kadar para çıkacak ?..  3D çelik panel kapı fiyatlarına baktığımızda aslında bu ürünlerin tahmin edildiği gibi çokta pahalı olmadığı görülüyor. Fiyat aralıkları neredeyse normal, kaliteli bir çelik kapı fiyatı ile aynı. Yani 1000 TL ile 1500 TL aralığında bir fiyata sahip olduklarını söyleyebiliriz ki bu fiyatlar da böyle bir kapı için son derece makul ve mantıklı gibi görünüyor.

3 Boyutlu Çelik Kapı Markaları Üreticileri

Bildiğiniz gibi bir çok çelik kapı marka ve üreticisi Kayseri kökenli. Hatta kayseri için çelik kapının ana vatanı denilebilir 🙂 Fakat bu markalar arasında çok azının ürün gamında 3 boyutlu çelik kapı tasarımlarına rastlayamadık ki bu durum ekonomi ve para denilince akla gelen ilk şehir olan Kayseri gibi bir şehir için handikap sayılır.

Ancak Kayseri çelik kapı firmaları arasında muhteşem tasarımlara sahip 3D çelik kapı üreticileri de var. Bu üreticilerden biri de Öztürk Çelik Kapı. Marka kaplamalı kabartmalı kapı, çift renk kromlu laminoks kapı, rustik panel kapı ve daha bir çok çeşit kapı üretiminin yanında 3 boyutlu hgs panel kapı üretiyorlar.

Tavsiye edebileceğimiz bir diğer marka ise Smart Çelik Kapı. Bu markanın 3D çelik kapı ürün gamında da fevkaledinin fevkinde ürünler var.

Deneyimlerinizi Bizimle Paylaşın

Yukarıda yeni sayılabilecek bir uygulama olan 3 boyutlu çelik kapılar hakkında çeşitli bilgiler sunduk. Ancak bu tip çelik kapılardan kullanan okurlarımızın deneyimleri de bizler için çok önemli. Dolayısı ile eğer evinize böyle bir kapı taktırdıysanız, en alttaki yorum bölümümüzden bu 3 boyutlu çelik kapı avantaj ve dezavantajlarını, deneyimlerinizi bizler ve diğer binbirdekor.com okurları ile paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir