Yavrulu Yatak Modelleri Fiyatları ve Markaları

Yavrulu Bazalı Yataklar Çok İşlevsel

Binbirdekor.com okurlarından bir çoğunun fonksiyonel mobilya tasarımlarına bayıldığını düşünüyoruz, zira bu tarz mobilyalar ile ilgili hazırladığımız makale ve inceleme yazılarımız hakikaten yoğun ilgi görüyor, çok okunan yazılarımız arasında yer alıyor. Dolayısı ile bizlerde elimizden geldiğince bu tür makaleleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz efendim. Bu sayfamızda fonksiyonel mobilyalar arasında yer alan yavrulu yatak modelleri ve fiyatları markaları ile birlikte detaylı bir şekilde inceleniyor.  Editörlerimiz sizler için yavrulu yatak bellona ve yavrulu yatak mondi modelleri başta olmak üzere, idaş yavrulu yatak ve yataş yavrulu yatak fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyor.

Yavru Bazalı Yatak Modelleri

Özellikle küçük ev mobilyaları arasında en çok rastladığımız ürünlerden biri olan yavrulu bazalar, aniden gelen yatılı misafir durumlarında hayat kurtarıcı bir özelliğe sahip. Dolayısı ile küçük bir eviniz var ise ve evinizde böyle maharetli bir yatağa ihtiyacınız var ise bu inceleme yazımızı mutlaka okumanızı öneririz…

 

İstikbal Yavrulu Baza Fiyatları

İstikbal yeni sezon yatak modelleri arasında vitrine çıkardığı Optial Yavrulu Baza’da bu yıl İstikbal’in en tutulan ürünleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Konforlu tasarımı ve kolayca iki kişilik bir yatağa dönüşmesi Optimal yavrulu bazayı normal bazalara göre bir kaç adım öteye taşırken bu üründe de tıpkı İşbir’de olduğu gibi iki farklı alternatif olduğunu görüyoruz. İstikbal Optimal Bazanın 90×200 cm seçeneği 1.915,95 TL fiyat etiketi taşırken,  100×200 cm alternatifinin satış fiyatı ise 2.038,66 TL olarak görünüyor.

Bellona Yavrulu Baza Fiyatları

Bellona Yavrulu Yatak trendine Caprice modeli ile dahil olurken, bu ürünü dilerseniz ikiz yatak, dilerseniz de kasa içerisinden çıkan yatağın ana yatakla birleştirilmesi ile çift kişilik yatak olarak da kullanabiliyorsunuz. Ürünün fiyatı ise yüz güldürüyor, zira Bellona’nın devam eden “% 18 Kdv Oranında İndirim Bellona’dan” kampanyasına dahil olan Caprice Yavrulu Baza’nın 90×200 cm alternatifi 2.141,00 TL yerine kampanyalı olarak 1.815,00 TL fiyatla, 100×200 cm seçeneği ise 2.298,00 TL yerine 1.947,00 TL fiyatla satışa sunulurken, bu fiyatlara 2 adet yatak da dahil ediliyor.

Mondi Yavrulu Baza Fiyatları   

Bellona ve İstikbal gibi ülkemizin lider mobilya markalarının ürünlerine göz attıktan sonra Mondi gibi bir markayı es geçemezdik herhalde, hele de Mondi Monflex Yavrulu Baza gibi bir ürünü vitrinlerine henüz çıkarmışken. Tek kişilik iki ayrı yatak olarak yada kasa içinden çıkan yatağın üst yatak ile birleştirilip çift kişilik yatak olarak da kullanma imkanı sunan Monflex yavrulu baza da komple deri veya komple kumaş seçeneği sunuluyor. Üstelik bu ürün şu sıralar Mondi kampanya ve indirimleri sayesinde son derece avantajlı fiyatlar ile satışa sunuluyor. Buna göre Monflex yavrulu bazanın yatak dahil 90×200 cm alternatifi 2.172,00 TL yerine kampanyalı olarak 1.739,00 TL, 100×200 cm seçeneği ise 2.329,00 TL yerine 1.864,00 TL fiyatla sizleri Mondi mağazalarında bekliyor…

İşbir Yavrulu Baza Fiyatları

Yatak ve uyku ikilemini teknolojik bir platforma taşıyan Yatak Uzmanı İşbir Yatak da doğal olarak ürün gamı içerisinde yavrulu baza bulunduran markalarımızdan biri. Markanın yukarıda resmini gördüğünüz ürün kapalı iken 90 cm eninde 200 cm boyunda. Fakat açıldığında 180 cm en 200 cm boy ölçülerine ulaşıyor. İşbir yatağın yavru bazalı bu modelinin fiyatına gelecek olursak tüketici ihtiyaçlarına göre ürünün 90×200 cm ve 100×200 ölçülerinde iki farklı alternatif ile satışa sunulduğunu görüyoruz. Ürünün 90×200 cm alternatifi 1.550,00 TL fiyatla satışa sunulurken, 100×200 cm seçeneği ise üzerinde 1.635,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Bu ürünü dilerseniz peşin fiyatına 12 taksitle satın alabiliyorsunuz. Ancak hemen hatırlamak isteriz ki bu fiyatlara yatak dahil değil.

Yataş Yavrulu Baza Fiyatları

Yataş’da yavrulu bazalar Pop-up Yatak olarak adlandırılırken, muhtemelen en uygun fiyatlı yavrulu yatak modelleri Yataş markasında bulunuyor, zira deri ve kumaş döşeme seçenekleri olan Yataş yavrulu karyola modelleri %35 indirimli olarak 1.958,50 TL yerine 1.273,03 TL fiyatla satışa sunuluyor. Dilerseniz bu ürünleri peşin fiyatına 12 taksitle de satın alabiliyorsunuz.

İdaş Yavrulu Baza Fiyatları

Son olarak inceleyeceğimiz markamız ise İdaş. Dekoratif yatak başlıklarının da monte edilme imkanı bulunan özel mekanizmalı İdaş yavrulu baza modellerinde de diğer tüm yavrulu baza markalarında olduğu gibi indirim var. Buna göre 100X200 cm ebatında ki İdaş yavrulu baza modelleri 2.404,00 TL yerine 1.603,00 TL fiyatla sizleri İdaş satış noktalarında bekliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir