2011 Yılından bu yana Türkiye de dekorasyon ve mobilya sitesi olarak hizmet veren Binbirdekor.com’un en önemli özelliği hiç bir şekilde ürün satışı yada uygulama hizmeti vermemesidir. Sitemizin hiç bir sayfasında sizden maddi anlamda kredi kartı yada EFT, havale gibi ödeme araçları talep edilmez.

Dekorasyon ve mobilya adına gönül vermiş, bu alanda 1980 yılından bu yana çalışmış, uzmanlaşmış insanların bir araya gelerek kurduğu ve halihazırda editör olarak çalıştığı binbirdekor.com, mobilya ve dekorasyon adına bir çok konuda okurlarını bilgilendirmeye, evlerini daha güzel bir hale getirmelerine yardımcı olmaya çalışıyor.

Dekorasyon, tekstil ve mobilya hakkında tüyolar, farklı tasarım fikirleri ve içinden çıkamadığınız karmaşık durumlar için ipuçları, yeni moda dekorasyon trendleri gibi konularda, hem detaylı hem de tamamen özgün görseller ile okurlarına yardımcı olmaya çalışan bu site de tavan dekorasyonundan, zemine, duvar kağıtlarından seramik ve fayansa, halıdan perdeye, yemek odasından, yatak odasına ve burada sırayla sayamayacağımız bir çok farklı dekorasyon ögesine kadar herşeyi tamamen ve kesinlikle ücretsiz olarak bulabileceğinizi garanti ederiz…