Cam Çelik Kapı Modelleri Ve Fiyatları

Çelik Ev Kapıları

Çelik kapı markaları cam dış kapı fiyatları
cam görünümlü çelik kapı fiyatları sur çelik kapı modelleri fiyatları –
İlk defa gireceğiniz bir mekanda karşılaşacağınız dış kapının görünümü mekanın dekorasyonu ve mekan sahibinin dekorasyon zevki hakkında önemli ipuçları verir.

Camlı Dış Kapı Modelleri

Bazen öyle kapılar görüyorum ki mekan sahibinin temizlik anlayışı hakkında da yeterli bilgiler veriyor 🙂 Anlayacağınız dış kapı eviniz ve sizin hakkınızda dış dünyaya mesajlar verir, Bu bağlamda evinizin içi nasılsa dışını da öyle göstermelisiniz. Evinizin içinde muhteşem bir dekorasyona imza atmış olabilirsiniz, ancak kapıdan ilk girişteki imajda çok önemlidir. Dolayısı ile “kapıyı kapattı mı gerisi beni ilgilendirmez” diyemezsiniz. Hem görsel anlamda dikkat çeken, hem de güvenli bir dış kapıya sahip olmanız sizin faydanıza olacaktır.

Sur Çelik Kapı Fiyatları

Hem güzel, hem güvenli kelimeleri ile dış kapıyı bir araya getirince ise benim aklıma 1930 yılında sıcak dövme ve demir işi ile sektöre giren Sur Çelik Kapı geliyor. Türkiye’nin ilk uluslararası EN 1627 hırsızlığa dayanıklılık testini yaptıran ve ”Chiltern İnternational Fire” belgesi ile uluslararası tescil alan ilk çelik kapısını üreten Sur Çelik Kapı güvenliği garanti altına alırken oldukça da dekoratif kapılara imza atıyor.

 

Özellikle cam panelli çelik kapıları şahane, kendi adıma bu seriye hasta olduğumu itiraf etmeliyim. Sizler için fiyatları ile birlikte incelediğim bu serinin şimdi sunacağım görsellerine göz atınca eminim sizlerde bana katılacaksınız.

 

GEOMETRİK 4.200 TL

 

sur çelik kapı modelleri
ALİNDA 4.200 TL

 

sur çelik kapı modelleri_6
ALYA 3.850 TL

 

sur çelik kapı modelleri_2
ALYA 3.850 TL

 

BLACK & WHITE 4.200 TL
BLACK & WHITE 4.200 TL

“Cam Çelik Kapı Modelleri Ve Fiyatları” Konusunda 3 Yorum Var

  1. Cam celik kapi fiyatlariniz yuksek geldigi icin baska bir firmayla anlasma yapmak zorunda kaldik. Fiyatlari sizinkilerle yari yariya farkli.. baslangis olarak 20 adet siparis verdik kendi binamizdaki kapilari komple yeniledik.. devamida gelecek insallah.. sizlerinde fiyat konusunda biraz hassasiyet gostermenizi esnaf ve vatandas olarak bekleriz.. kii..herkes cam çelik kapiyı bilsin bulinclensin.. teseķkur eder bol bereketli kazanclar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir