25 Yıl Garantili Buzdolabı Olur Mu ?

Arçeliğin 25 Yıl Garantili Buzdolabı İnceleme

Bu sayfamıza son zamanlarda 25 yıl garantili buzdolabı sloganlı TV reklamları ile bir hayli dikkat çeken ve Arçelik en yeni buzdolabı modelleri arasında yer alan Arçelik Diamond serisi konuk oluyor arkadaşlar. Ülkemizin gurur markalarından biri olan biri  Arçelik’in inanılmaz özelliklere sahip buzdolaplarından 283720 Diamond serisini mercek altına alıyor ve burada fiyat bilgileri de dahil olmak üzere tüm detayları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz efendim. Dolayısı ile eğer bu devasa markanın 25 yıl garanti verdiğini iddia ettiği, Arçelik Diamond Buzdolabı Özellikleri ve Arçelik Diamond Buzdolabı fiyatı hakkında doğru bilgi almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Arçelik Karbon Fiber Buzdolabı Diamond

Neredeyse yarım asır önce, 1955 yılında temelleri atılan Arçelik kısa zamanda ülke halkı tarafından çok sevildi hemen her türlü ürünü ile milyonlarca eve konuk olmaya başardı. Nesiller Arçelik çamaşır makineleri, Arçelik buzdolapları ve markanın diğer ev alet ve ürünleri ile büyüdüler. Arçelik ile büyüyen nesiller çocuklarına, torunlarına da bu markayı hararetle tavsiye ettiler. Hatice teyze kızının beyaz eşya çeyizini kesinlikle Arçelik’ten alırken, Tarık amca da oğlunun evini Arçelik’ten almayı döşünüyordu. Bu sayfada olan okurlarımız arasında da mutlaka vardır, evlatlarına bu Arçelik almaları konusunda fikir veren yada anne babalarının bu markayı almaları konusunda ısrarcı olanları 🙂

283720 Diamond Beyaz Eşya Teknolojisinde Son Nokta !..

İşte böyle bir marka bu gün sadece Türkiye değil dünyanın dört bir yanına mallarını satarak Türk teknolojisinin gururunu yaşatıyor bizlere. Hele markanın son ürünü olan Diamond Buzdolabı tam anlamı ile bir teknoloji harikası. Buzdolabı adına bildiğiniz her şeyi unutturuyor. Hayatınızı kolaylaştıracak bir çok özelliğe sahip. Üstüne üstlük son derece de sağlam. Yani almasanız bile mutlaka görmeniz gerekir diye düşünüyor ve sözü daha fazla uzatmadan ürünü incelemeye başlıyoruz…

Karbon Fiber Buzdolabı Diamond

283720 Diamond serisi diğer buzdolaplarından ayırt eden en önemli özelliği tamamen Karbon fiber hammaddeden üretilmiş olması arkadaşlar. Karbon fiber nano-teknoloji kullanılarak üretilen dayanıklı ve hafif bir maddedir. Çelikten 3 kat daha sağlam olmasına rağmen 4,5 kat daha hafiftir. Bu bağlamda 720 litre brüt geniş iç hacmi ile bu buzdolabı dünyada bir ilk, Türkiye’de üretilen tek karbon fiber buzdolabı olma özelliğini taşıyor.

FullFresh+ Özelliği ile Meyveler Her Gün Taptaze

Hanımların en çok şikayet ettiği şey bir kaç gün önce aldıkları meyvelerin çarçabuk bozulmasıdır ki Arçelik Diamond serisi buzdolabında FullFresh+ özelliği işle bu duruma kesin bir çözüm bulmuş. FullFresh+ özelliğinde gelişmiş hava kanalları ile, sebzelik bölümündeki nem ve ısı hassas bir şekilde kontrol ediliyor. Sebzeliğin nem oranı taze gıdalar için her zaman en ideal seviyede tutuluyor. Sebze ve meyvelerin yanında çarçabuk bozulan yeşillikler bile üç kata kadar daha uzun ömürlü oluyor.

Mavi Işık Teknolojisi Besin Değerini Koruyor

Diamond buzdolabı meyve ve sebzelerinizin tazeliği korumak için sadece FullFresh+ özelliğini kullanmıyor. Bunun yanında bir de Mavi Işık teknolojisi var ki bu özellik de meyve ve sebzeleri ideal dalga boyuna sahip bir ışıkla aydınlatırken, tıpkı doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlıyor. Böylelikle tat ve aromaları korunan gıdalarınız daha uzun süre taze kalıyor ve C vitaminleri kaybolmuyor.

Diamond Koku Giderme Teknolojisi

Buzdolabı konusunda hemen hepimizin en çok nefret ettiği olay buzdolabının kapağını açınca karşılaştığımız kötü kokulardır. İşte Diamond serisinde böyle bir koku ile karşılaşmıyorsunuz çünkü taş gibi Koku Giderme Teknolojisi var 🙂 Bu özellik sayesinde buzdolabındaki kötü kokuları, zararlı gaz veya kimyasal madde üretmeksizin% 90’a kadar azaltıyor.

Otomatik Buz Makinesi ile Hızlı Buz Üretme

Güzel bir yaz akşamı geldiniz, hava henüz daha serinlemeye başlamamış ve canınız şöyle serin bir içki çekiyor ve dolayısı ile buza ihtiyacınız var. İşte bu durumda da Diamond  imdadınıza yetişiyor ve buz makinesi ile 1.5 kg’a kadar buzu hizmetinize sunuyor. Tabi bunun için buzdolabında bulunan buz makinesi su tankının dolu olması gerekiyor. Buz makinesi içerisindeki özel fan, 100 gr buz küpünü yalnızca 40 dakika içinde yapmanızı sağlıyor.

Kahvaltılık 0° Bölmesi Şarküteri Gibi 🙂

Diamond serisinde sadece sebze ve meyveleriniz garanti altına alınmamış, aynı şekilde kahvaltılık gıdalarınız içinde özel bir bölme tasarlanmış. Bu bölme ise kahvaltılık ve şarküteri ürünlerinizi dondurmadan minimum sıcaklıkta saklayarak en uzun süre tazeliklerini korumalarını sağlıyor.

Arçelik Diamond Buzdolabı Fiyatları

Uzay aracından düşmüş gibi duran ve mutfaklarınıza çok yakışacağına inandığımız bu buzdolabının fiyatını hepinizin merak ettiğini tahmin edebiliyoruz. Dolayısı ile sizi daha fazla merakta bırakmayalım ve hemen fiyatı verelim ; 283720 Diamond serisi buzdolabının şu an itibarı ile satış fiyatı 15.999,00 TL olarak görünüyor. Fiyat biraz abartılı gelebilir ancak 25 yıl garantili buzdolabı için verilecek bu para diğer markalara ait buzdolabı modellerinin 2 katı olsa da değer gibi görünüyor…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir