Kurtlar Vadisi Pusu’nun Şık Mobilyaları

Geçtiğimiz sezon Polat’ın görüntüsü gitmiş, ardından maskeli olarak karşımıza tekrar çıkmıştı. Bu sezon öldü sanılan Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) sesi gitmiş bir halde karşımıza çıktı.

Bir nevî ses var, görüntü yok hali 🙂 Her ne kadar Polat ölümsüzlüğe oynasa da en fazla ölümün yaşandığı bu dizi yepyeni bölümleri ile 11. yılına girmeye hazırlanırken, dizinin fanatik takipçilerini ekran başına kilitlemeye de devam ediyor.

Kurlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümlerinde Polat’ı farklı bir konseptte bir Aksaçlı olarak görüyoruz. Polat artık operasyonlara bizati olarak katılmayıp, o operasyonları yöneten kişi konumunda.

Ancak yine bu kahramanı bekleyen bir çok sorun var. Örneğin sevgilisi savcı Leyla hanımın (Çiğdem Batur), anne, baba ve kızının Polat’ın yaşadığından halihazırda haberleri yok. Poyraz (Yıldırım Memişoğlu) deseniz bir türlü ölemedi 🙂

Ayrıca tapınakçılarda halen soy kitabının peşindeler. Cahit (Cahit Kayaoğlu) kayıp, İsviçre’de bohem bir hayat yaşıyor. Rambo misali acısını dindirmek adına bir tekkeye kapanan Abdülhey (Kenan Çoban) ise bakalım abisinin intikamını alabilecek mi ?

Polat Alemdar bu dertleri ile uğraşadursun, biz bir dekorasyon sitesi olarak işin mobilya ve dekorasyon tarafındayız. Dikkat ederseniz dizide kullanılan mobilyalar hakikaten son derece lüks ve çarpıcı. Peki dizideki, medya patronlarına, baronlara, üst düzey devlet yetkililerine bu mobilyaları sağlayan sponsor kim ?…

Dizinin genel mobilya sponsorluğunu yıllardır Fatih Mobilya yapıyor ki, daha önceki binbirdekor.com sayfalarında bu markanın birbirinden şahane ürünlerine, “Kurtlar Vadisi Koltuk Takımları”,  “Kurtlar Vadisi Yemek Odası Takımları” ve “Kurtlar Vadisi Yatak Odaları” gibi makalelerimizde yer vermiştik.

Ancak Fatih Mobilya koleksiyonlarını güncelledi ve yepyeni seriler ekledi. Bu sayfamızda Fatih Mobilya’nın yenilenen koleksiyonlarına Kurtlar Vadisi Pusu hayranları için göz atacağız…

Kurtlar Vadisi Pusu Mobilyaları Foto Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir