Yapışkanlı Ayna Sticker Modelleri Evinize Renk Katacak

Sticker Aynalar İle Dekorasyon

Ev dekorasyonunuza artı değerler katacak ürünleri aramaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda başlıktan da anlayacağınız üzere, halk arasında ki adı ile arkası yapışkanlı ayna yada gerçek adı ile sticker ayna modellerini mercek altına alıyoruz. Hatırlarsanız bundan kısa bir zaman önce bu aynalara yapı marketlerimizde göz atmış, ayna sticker tekzen ve sticker ayna ikea gibi başlıklar altında bu ürünleri sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise boş duvarlarını dekoratif ayna modelleri ile süslemek isteyen okurlarımız için farklı tasarımlara sahip 3d ayna sticker tasarımlarını masaya yatırıyoruz.

Dekoratif Ayna Modelleri Duvarlarınıza Çok Şık Duracak

Duvar dekorasyonu ile alakalı olarak yayınladığımız hemen her makalede boş duvarları bir ressamın bomboş tuvaline benzettiğimizi ve bu boş tuvali tıpkı bir ressam gibi dilediğimiz her şey ile doldurabileceğimizden bahsederiz. Bu bağlamda duvar dekorasyon ürünleri de o ressamın paletinde ki renklerdir. Tablolar, duvar süsleri gibi. İşte bu yeni ürünler o palete bir renk daha ekledi arkadaşlar.

Dekoratif Sticker Ayna Modelleri

Yaşı 30-40 aralığında olanlar hatırlarlar, eskiden aynaları sadece evin girişinde, banyoda, tuvalette yada maddi durum biraz iyi ise salon konsolu üzerinde görürlerdi. O aynalarda bilindik çerçeveli gerçek aynalardı ve salon haricinde hiç bir zaman dekoratif amaçlı kullanılmazlar, sadece ihtiyaca cevap verdikleri için orada olurlardı.

 

Yeni Moda Yapışkanlı Aynalar Her Yerde

Aradan geçen zaman İçerisinde dekorasyon anlayışlarının değişmesi ve teknolojilerinin de gelişmesi ile birlikte aynalar evin hemen her yerinde kullanılır bir hale geldi. Artık modern dekorasyon anlayışı içerisinde, çocuk odalarında, yatak odalarında, salonlarda ve antrelerde aynalar çok popüler bir şekilde kullanılıyor.

Hem Güzel Hem de Kırılmaz Ayna Sticker

Tabi bu durumda bir ihtiyaç doğurdu ki dekorasyon teknolojisi üretenler bu ihtiyaca kendinden yapışkanlı, üstelik kırılmayan ve son derece farklı, çılgın tasarımlar ile cevap verdi. Bu aynalar doğal olarak halkımız tarafından pek bir sevildiler ve ayna konusunda bir alışveriş çılgınlığı başladı.

Farklı Sticker Ayna Tasarımları

Öyle ki sadece dekorasyon mağazalarında veya yapı marketlerde rastladığımız sticker aynalar BİM yada A101 gibi marketlerde bile karşımıza çıkmaya başladı. Üstelik son derece komik fiyatlarla.

Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizde evinizin bir duvarında, belki yatak odasında, belki antrede, belki de mutfağınızda böyle bir ayna kullanmayı düşünüyorsunuzdur. Eğer tahminimiz doğru ise paragraf aralarında ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sunduğumuz ürün görselleri sizlere bir fikir verecektir.

Sticker Ayna Modelleri Örnekleri Foto Galeri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir