Kendini Temizleyen Perde Modelleri Fiyatları

Kendi Kendini Temizleyen Stor ve Zebra Perdeler

Teknoloji baş döndürücü bir şekilde ve anormal bir hızla ilerledikçe, ev hanımlarına iş kalmayacak muhtemelen. Çünkü artık kendini temizleyen her şey üretiliyor. İnox fırınlar ile başlayan bu akım, bir çok ürüne sirayet etti. İnanılmaz ama Kendi kendini temizleyen Halı bile var. Tabi tekstil ürünlerinde de bu furya  devam ediyor. Temizliği bir hayli zor olan perdelere geldi sıra. Toz tutmayan Perde ve Toz tutmayan tül Perde denemelerinin ardından nihayet beklenen oldu ve kendi kendini temizleyen perde modelleri çeşitli markaların önderliğinde piyasaya sunuldu.

Linens Kendini Temizleyen Perde

Ülkemizin en büyük tekstil markalarından biri olan Linens ürünlerini Taç Inova serisi ile müşterilerinin beğenisine sunarken bizlerde bu ürünleri perdelerini yenilemeyi düşünen okurlarımız adına her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceledik. Dolayısı ile şu sıralar hem perdelerinize modernize etmek, hem de perde temizliği işini hafifletmek gibi bir niyetiniz var ise burada bilgilerinize sunacağımız modellere mutlaka göz atmanızı özelliklerini mutlaka incelemenizi öneririz.

Taç Inova Stor Perde

Bildiğiniz üzere stor ve zebra türü perdelerin en önemli sorunu temizliği. Yukarıda da bahsettiğimiz bu ilginç perdeler de genel olarak zebra yada stor olarak satılıyor. Taç Inova serisinde yer alan bu ürünlerin kendini nasıl temizlediği ise bizlerde dahil bu sayfada olan herkesin merak ettiği en önemli üç konunun başında geliyor. İlki bu perdelerin kendi kendini temizleme işlemini nasıl yaptığı, bir mekanizma yada farklı bir platforma mı sahip olduğu. İkincisi ise ne kadar başarılı yada daha doğrusu ne kadar kullanışlı oldukları. Üçüncü ve doğal olarak en merak edilen konu ise tabi ki fiyatları. Bu nedenle ilk olarak bu perdelerin kendi kendilerini nasıl temizlediklerini bir açıklığa kavuşturalım ardından diğer merak edilen konular hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalışalım.

Kendini Temizleyen Perde Nasıl Oluyor ?

Efendim gün ışığı ve aydınlatmaların yaydığı ışık sayesinde kendini temizleyen Antibakteriyel ve bağımsız kuruluşlarca test edilmiş kumaşların kullanıldığı bu ürünler, özellikle stor perdelerde çok zor olan temizlik işini tamamen tasarruflu ve maliyetsiz bir şekilde yapıyor. Yani öyle düşündüğünüz gibi ortada mekanik bir mühendislik ve buna bağlı olarak herhangi bir mekanizma yok. Tekstil mühendisliği ile alakalı bir olay. Tamamen doğal gün ışığı yada evlerimizde kullandığımız aydınlatmalar ile bu perde kumaşları temizlik işlerini kendi kendilerine yapıyorlar.

Kendini Temizleyen Perde Nasıl Temizlenir ?

Bu sayfada temizlik konusunda çok hassas olan bayanlarında olduğunu var sayarsak yine de sadece güneş ve ev aydınlatmaları tarafından yapılan bu temizliğin onlara çok da inandırıcı geldiğini düşünmüyoruz. Çünkü bu temizlik hastaları için ille de işin içine su ve sabun girmesi gerekiyor. Ancak bu ürünlere ekstra bir temizlik yapılacaksa sadece nemli bir süngerle yüzeysel olarak silmek yeterli oluyor.

Kendini Temizleyen Perdeler Kullanışlı mı ?

Bu perdeler hakkında merak edilen bir diğer konu ise kullanışlı olup oldukları. Bu konu da Kendi kendini temizleyen stor kullananlar ve yorumları incelendiğinde genel olarak insanların iyi bir deneyim geçirdiklerini görüyoruz. Yorumlarda sadece fiyat bakımından diğer stor yada zebra perdelere göre maliyetinin yüksek olması dışında her hangi bir şikayete rastlamıyorsunuz. Ancak bu da bu tür perdelerin ne kadar zor temizlendiği düşünüldüğünde karşılanması önemsiz bir maliyet gibi görünüyor. Sonuçta perde temizleme işinden kurtuluyorsunuz.

Kendini Temizleyen Perde Fiyatları

Maliyet konusunda girmişken hemen merak edilen en önemli konuya yani bu perdelerin fiyatlarına gelelim. Efendim Taç Inova serisini baz olarak alırsak, Ürünün metrekare fiyatlarının genelde 120,00 TL ile 175,00 TL aralığında olduğunu görüyoruz. Tabi bu rakamlar şu sıralar Linens kampanyaları dahilinde ki fiyatlar. Dolayısı ile hem paragraf aralarında görsellerini sunduğumuz bu ürünlerin daha farklı modellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Linens Kendini Temizleyen Perde kategorisini linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir