Dekoratif Sticker Ayna Modelleri Fiyatları 2021

3 Boyutlu Sticker Ayna Modelleri

Sticker ayna yada Türkçe adı ile yapışkanlı ayna modelleri mekanlarımızın dekorasyonuna kattığı artı değer nedeni ile haklı olarak şu aralar oldukça tercih edilen dekorasyon aksesuarları arasında yer alıyor. Dolayısı ile bizlerde zaman zaman rastladığımız bu dekoratif ürünlere binbirdekor.com sayfalarında yer veriyoruz. Mesela son olarak Ayna Sticker Tekzen ve Sticker ayna Ikea modellerini incelemiştik. Tabi aradan epey buzun bir zaman geçti. Şimdilerde özellikle internet üzerinden satış yapan alış veriş sitelerinde Baklava ayna sticker yada 3D Ayna Sticker gibi bir çok daha yeni ve gösterişli aksesuarlar çıktı. Bu yeni ürünleri çok beğendik ve duvar dekorasyonları için farklı bir şeyler arayan okurlarımıza fikir vermek adına bu yeni ürünleri incelemeye aldık.

Modern Duvar Süsleri Yapışkanlı Aynalar

Tablolar yada değişik duvar süsleri ile süslenmeden önce duvarlar bir ressamın resmine başlamadan hemen önce ki boş tuvalini andırırlar. Ressam nasıl hayal gücü ve yeteneği ile bu tuvali doldurursa sizde boş duvarlarınızı bu şekilde doldurursunuz. Tablolar, saatler, süsler, raflar ve tabi ki aynalar o ressamın boya paletinde ki renkler gibi da en önemli enstrümanlarınız olur. Bu renklerle abartmadan, sade ancak bir o kadar da gösterişli bir duvar dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Duvar Dekorasyonunda Yeni Trend Sticker Aynalar

Fakat burada aynalara ayrı bir parantez açmak gerekiyor, zira duvar dekorasyonunun en eski ve önemli aksesuar araçları aynalardır. İnsanlar yüzyıllardan bu yana aynaları duvar süsü olarak kullanıyor sonuçta. Neden bu kadar çok ayna kullanıldığını bilemeyiz. Fakat Osmanlı saraylarında da Fransız saraylarında da duvar süslemesi için çeşit çeşit ayna tasarımlarının kullanıldığını ve kullanılmaya da devam edildiğini biliyoruz.

Arkası Yapışkanlı Aynalar İle Modern Dekorasyon

Bu sadece bizim bildiklerimiz. Bir de unuttuklarımız yada hiç bilmediklerimiz var. Belki de daha eski uygarlıklarda mesela Roma imparatorluğunda veya daha öncesinde insanların kendilerini en net olarak gördükleri aynalar bir dekorasyon aracı olarak kullanılıyor muydu ?..

Sticker Aynalarla Zahmetsiz ve Şık Duvar Dekorasyonu

Bunun için daha sonra bir araştırma yaparız elbette ancak şimdi geçmişi bir kenara bakmak lazım, zira bir zamanlar Fransız ve Osmanlı saraylarında kullanılan aynalar bu gün evlerimizin salonlarında da kullanılıyorlar. Ama biraz da farklı ve modern tasarımlarla giriyor bu aksesuarlar evlerimize…

Farklı Sticker Ayna Tasarımları

Özel bir kesim yöntemi ile üretilen ve şekilden şekle sokulan aynalar artık sadece salonlarımız için değil, evlerimizin akla gelebilecek her alanında, antrelerde, çocuk odalarında, koridorlarda, karyola başlarında ve daha çok oda duvarında kullanılıyor.

Modern Duvar Dekorasyonunda Sticker Ayna

Üstelik yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok farklı şekilleri ile ev dekorasyonumuza katkıda bulunuyor bu yeni aynalar. Kalp şekilli aynalar, ayet yazılı aynalar, çeşitli hayvan figürlü aynalar ve daha niceleri…

Kişiye Özel Sticker Ayna Modelleri ve Fiyatları

Hatta bu aynaların üst resimde gördüğünüz gibi kişiye özel tasarımları bile var. Sevdiğinizin, eşinizin, çocuklarınızın isimlerini özel olarak tasarlanan bu aynalara işlettirebiliyorsunuz.

Havalı Bir Duvar Dekorasyonu İçin Yapışkanlı Aynalar

Gerçekten harika ve anlamlı bir duvar dekorasyonu değil mi ? Bu sayfada olduğunuza göre muhtemelen sizlerde bu tür aynaları merak ettiniz ve duvarlarınızda nasıl duracağı hakkında biraz fikir edinmek adına ufak çaplı bir araştırmaya karar verdikten sonra kendinizi binbirdekor.com’un bu sayfasında buldunuz.

Umarız paragraf aralarında sunduğumuz görseller bu harika duvar dekorasyon aksesuarlarının duvarlarınızda nasıl duracağı yada duvarınız için nasıl bir sticker ayna seçeceğiniz hakkında bir fikir vermiştir.

Sticker Ayna Modelleri ve Fiyatları

Şimdi biraz da bu arkası yapışkanlı yani sticker ayna fiyatlarından bahsedelim. Efendim konu girişinde de belirttiğimiz gibi bu aynalar artık sadece Ikea, Koçtaş yada Tekzen gibi yapı marketlerde değil, alış veriş sitelerinde de satılıyor. Üstelik buralarda bu ürünlerin binlerce farklı tasarımını bulabiliyorsunuz.  Fiyatları ise gerçekten komik, çünkü bu ürünleri 25 TL gibi rakamlara satın alabiliyorsunuz. Kendinize ve ailenize özel bir şeyler yaptırmak isterseniz fiyat biraz artıyor ve 60 TL civarında kişiye özel sticker aynalar yaptırabiliyorsunuz. Buradan daha değişik modelleri ve güncel fiyatlarını inceleyebilirsiniz…

1 Yorum “Dekoratif Sticker Ayna Modelleri Fiyatları 2021”

  1. Çok güzel ya bunlar çok uçuk. Hele şu en baştaki. Müslüm baba hayranları için bile bişeyler var 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir