Skype Ofis Dekorasyonu Çok Farklı

Çılgın Ofis Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonlarınıza olduğu kadar ofis dekorasyonlarınıza da katkıda bulunmak adına araştırmalar yapmaya, sizlere ofis tasarım fikirleri ve ofis dekorasyon önerileri sunmaya devam ediyoruz. Ofis dekorasyonu nasıl olmalı ? gibi bir arama ile sayfamızda bulunan okurlarımız için başta çok tutulan Modern ofis Tasarımları olmak üzere, Küçük ofis Tasarımları ve Ofis Dekorasyon Duvar uygulamaları gibi örnekler sunuyoruz. Zaman zaman çok çılgın ofis dekorasyonlarına da göz atıyor ve son derece heyecan verici yepyeni ofis dekorasyon örnekleri ve görsellerini sayfalarımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Modern Ofisler Farklı Fikirler

Mesela bu sayfamızda çağımızın en önemli haberleşme ve paylaşım araçlarının başında gelen İnternet’in bir uygulaması olan Skype gibi devasa bir kuruluşun inanılmaz ve ilginç ofis dekorasyonuna göz atıyoruz. Dolayısı ile hem ofis dekorasyonu konusunda açık fikirlere ihtiyacınız varsa hem de dekorasyon konusunda keyifli bir kaç dakika geçirmek istiyorsanız bu değişik ofis tasarımına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Google’ın Masalsı Ofis Binaları

Aslında daha önce ki sayfalarımızda bu tür acayip ofis dekorasyonları ile huzurlarınıza çıkmıştık. Örneğin İnternet tanrısı Google’ın çeşitli ülkelerde kurduğu ofis dekorasyonuna göz atmış, o zamanlar Google Türkiye’de ofis açacak mı ? gibi bir çok soru almıştık. İnsanlar doğal olarak inanılmaz modern ofis tasarımlarına imza atan devasa kuruluş Google’ın ofislerini gördükleri zaman kendilerini bir masal aleminde hissediyor tabiri caizse Google ofislerini bir “Alice Harikalar Diyarında” hikayesi gibi görüyorlardı.

Bu arada Google’ın bu ofis dekorasyonlarını görmeyen ve merak eden okurlarımız var ise Google Dublin Ofisi ve Google Ofis Dekorasyonları başlıklı makalelerimize linklere tıklayarak göz atabilirler. Bu arada Twitter ofis dekorasyonları da Google gibi çılgın tasarımlara sahip, merak edenler için Twitter ofis dekorasyonu konusunu da yine link üzerinden inceleyebilirsiniz.

Skype Ofis Dekorasyonu

Koskoca dünyanın İnternet’in var olduğu herhangi bir ülkesi, şehri, kasabası yada köyü ile birkaç dakika içerisinde telefon görüşmesi, üstelik görüntülü görüşme yapmamızı sağlayan uygulamalardan biri ve muhtemelen en eskisi olan Skype‘de tıpkı Google ve Twetter gibi göz kamaştıran ve insanın çocuksu hislerle dolmasını sağlayan modern ofislere sahip.

Eğlenceli Ofis Dekorasyonları

Şimdilerde aslında basit bir yazılımla böyle devasa bir şirket haline gelen Skype’nin bu kadar çok tutulmasına ve sık kullanılan bir uygulama üretmesine rağmen, dolayısı ile bu uygulamadan yıllardan bu yana sürekli kasasına para akmasına rağmen oldukça şaşalı, altın kaplamaları olan, sarayımsı bir ofise sahip olacağını düşünenler yanılıyorlar, zira bu basit yazılımın ofisi de oldukça basit bir şekilde dizayn edilirken, renklerle ne kadar oynandığını paragraf aralarında sunduğumuz görsellerde rahatlıkla görebilirsiniz.

Ofis Dekorasyonunda Uçuk Renkler

Skype ofis dekorasyonunda duvar kağıdından mobilyalara, duvar renklerinden dekoratif objelere kadar her şey ofis dekorasyonu konusunda ezberleri bozacak kadar sıradışı tarzda uygulanmış. Hele ofiste ki renk cümbüşü tam anlamı ile cesaret isteyen cinsten.

Normal bir ofiste görmeye pek alışık olmadığımız kırmızılar, morlar, maviler, yeşiller havada uçuşuyor. Üstelik sadece mobilyaların döşemelik kumaşlarında görmüyoruz bu canlı renkleri. Zemin dekorasyonunda bile bir şekilde bilindik zemin renklerinden farklı bir şeyler yapılmış.

Tabi bu uygulamaların hepsi ofiste çalışanların psikolojilerine yönelik yapılmış işler. Çalışanlardan daha fazla verim almak, özellikle rahatlık, yaratıcılık ve aidiyet gibi bir kurumu zirveye taşıyacak hisleri arttırmak için özenle seçilmiş anlamlı renk ve uygulamalar.

Eeee sonuçta adamlar artık basit bir uygulama olarak adlandırdığımız bir işle öyle bedavadan dünya devi olmadılar. Çalışanlarına eğlenceli ve yaratıcı bir ortam sundular ve bu gün sonuç ortada, hangi çalışan böyle bir ortamda iş yapmak istemez ki ?..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir