Twitter’ın Yeni Genel Müdürlük Binası

Ofis Dekorasyon ve Dizaynı

Ofis iç dekorasyon fikirleri dahilinde bir çok konu yayınladık bu güne değin. Çeşitli ofis dekorasyon örnekleri ve ofis dekorasyon görselleri paylaşarak ofis dekorasyonu nasıl olmalı sorusuna yanıt aradık. Bunun yanında ofis dekorasyon firmaları ve ofis dekorasyon ürünleri ile ofis dekorasyon objeleri de binbirdekor.com sayfalarında kendine yer buldu. Ayrıca ofis duvar dekorasyon hakkında da oldukça geniş bir arşive sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ancak şimdi sizlerle paylaşacağımız konu bütün bu yukarıda bahsettiklerimizi unutturacak, ofis dekorasyonuna tamamen farklı bir pencereden bakmanıza neden olacak cinsten. Çünkü bu gün bu sayfamızda Twitter’in San Fransisco’da yeni açtığı ofisini inceliyor, bu harika ve bir o kadarda eğlenceli ofis binasının birbirinden güzel görsellerini beğenilerinize sunuyoruz.

Twitter ‘ın Yeni Ofisi

Bir sosyal ağ ve mikroblog sitesi olan Twitter ‘ı pek bir sevdik. Özellikle Demet Akalın gibi ünlülere, Abdullah Gül ve Arda Turan gibi siyaset ve sporun önde gelenlerine kolay ulaşılabilir bir yol oluşundan dolayı İnterneti olan hemen hemen herkesin bir Twitter hesabı oluşuverdi.

Hatta ne olduğunu anlamadığım, daha doğrusu ne iş yaptıklarını bilmediğim bir sürü Twitter fenomeni türedi. Köylü Güzeli Hilal Cebeci ‘nin pampişleri oluştu Twitter ‘da…

Peki kullanıcılarına 140 karakterlik metinler yazma imkanı veren ve fakat bu kısacık metin boşluğunda dünyaları anlattıran bu yeni nesil iletişim aracını yönetenlerin ve çalışanların nasıl bir mekanda görevlerini yerine getirdiklerini hiç merak ettiniz mi ?..

Bir dekorasyon sitesi editörü olarak ben merak ettim ve tıpkı daha önce internet tanrısı Google ‘ın ofis dekorasyon örneklerini ve Skype Ofis Dekorasyonunu sizlere sunduğum gibi Twitter ‘ın San Fransisco ‘da ki yeni ofisine de göz atıp bu sayfada sizler paylaştım. Umarım beğenirsiniz…

Sosyal medyanın en popüler araçlarından biri olarak gösterilen Twitter, 2006 yılında Jack Dorsey tarafından geliştirildi. Bu gün ise Dünya devleri arasında yer alıyor.

Google Çoook Eğlenceli Bir Ofis Açtı !..

Twitter’ın yeni ofisinde çalışanların hemen her ihtiyacı düşünülmüş. Bu ihtiyaçlar arasında eğlence de var. Örneğin bu ihtiyacı karşılamak için ofiste bir Tilt makinesi, basket potası, oyun konsolu ve masa tenisi bile bulunuyor.

Çalışanların boş zamanlarını değerlendirecekleri, konuklarını ağırlayacakları, yemek yeyip bir şeyler atıştıracakları  bir kafeleri bile var bu yeni ofiste.

 

İPhone Burada Üretiliyor !.. Apple’ın Yeni Karargahını Gördünüz Mü ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir