Mondi Bahçe Masa Sandalye Takımları ve Fiyatları

Bahçe Mobilyaları

Hatırlarsanız daha önce ki sayfalarımızda enza bahçe mobilyaları ile doğtaş bahçe mobilyaları ve fiyatlarına göz atmıştık. Bu defa sayfalarımıza Mondi bahçe mobilyaları fiyatları ile konuk oluyor. Mondi masa takımları ve özelliklerini detaylı olarak inceliyor ve bahçe balkon sezonunu açan değerli binbirdekor.com takipçilerinin bilgilerine, ürünlerin görsellerini ise beğenilerine sunuyoruz.

Mondi Bahçe Masa Sandalye Modelleri

Mondi bahçe masa sandalye takımı ürün gurubunda yeni yıla 3 farklı ürün ile giriyor. Bu ürünler sırası ile Maestro, Anemon ve Palmiye masa sandalye takımları. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve şık görünümlerinin yanında, vücut tuzu, güneş yağı ve deniz suyu gibi dış etkilere karşı son derece dayanıklı olan bu bu masa sandalye takımlarına hemen göz atmaya başlayalım ne dersiniz ?

Bellona Bahçe Mobilyaları Fiyatları ile BURADA !..

Mondi Maestro Bahçe Masa Takımı

Markanın koleksiyonlarına son eklenen Maestro serisi rattan mobilya modelleri için verebileceğimiz en modern ve en güzel örneklerden birini teşkil ediyor. Maestro serisi tüketici ihtiyaçlarına yönelik iki farklı alternatifle vitrine çıkıyor.

Takımın ilk versiyonu çekirdek aileler için tasarlanan ve bir adet kare masa ve 4 adet sandalyeden oluşan Maestro kare takım. Takımın normal fiyatı 5.243,00 TL ancak Mondi kampanyaları ve KDV indirimi dahilinde bu rakam 4.076,42 Liraya kadar iniyor.

Takımın ikinci alternatifi ise dikdörtgen 180X90 cm ebatında dikdörtgen masa ve altı adet tekli koltuktan meydana gelen Maestro Dikdörtgen Takım. Bu takımın fiyatı da yine bahsi geçen indirimler ile 6.826,00 Liradan, 5.799,06 Liraya çekilmiş durumda.

İstikbal Bahçe Mobilyası Modelleri ve Fiyatları 

Mondi Anemon Bahçe Masa Takımı

Mondi yeni sezon bahçe mobilyaları arasından inceleyeceğimiz ikinci masa sandalye takımı, gri tonu, fermuarlı çıkarılabilir ve yıkanabilir outdoor kumaş minderleri ile göz kamaştıran Anemon.

Takımın 1 adet yuvarlak masa ve 4 adet koltuktan oluşan Anemon yuvarlak takım set fiyatı 4.143,00 TL olarak belirlenmiş. Ancak bu rakam yine indirim ve kampanyalar sayesinde 3.209,80 Liraya kadar düşüyor.

Koleksiyonun 6 koltuk ve bir adette 180X95 cm ebatında oval masadan meydana gelen 6 kişilik seçeneği Anemon oval takım ise 5.923,00 TL. Fakat  şu sıralar indirimli olarak 4.590,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor…

Mondi Palmiye Bahçe Masa Takımı

Markanın dış mekan masa sandalye takımı ürün gamında son inceleyeceğimiz ürün Palmiye. Takım basit fakat estetik görünümü ve bilindik rattan renklerinden daha açık tonu ile dikkat çekiyor.

100X100 cm ebatında bir adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşan Palmiye Kare Takım üzerinde 4.289,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Ürünün indirimli fiyatı ise 4.289,00 TL.

Bauhaus Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları BURADA !..

Daha kalabalık bir aile iseniz ve geniş bir bahçe masa sandalye takımı almak istiyorsanız, Palmiye serisinin, 160X90 cm ebatında 1 adet masa ve 6 koltuktan oluşan modelinin şu sıralar 6.217,00 TL yerine 4.820,64 Liraya satıldığını hatırlatmak isteriz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir