Mermer Desenli Seramik Modelleri (Kütahya Seramik)

Mermer Görünümlü Seramik Fiyatları

Banyo dekorasyonunu yenileyenler için son dönemin trend seramik ve fayans modelleri arasında yer alan, mermer görünümlü seramik banyo tasarımlarını, seramik markaları içerisinde incelemeye devam ediyoruz.

Kütahya Seramik

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Çanakkale Seramik Banyo koleksiyonunu detaylı olarak incelemiş ve bu koleksiyonda yer alan mermer desenli seramik koleksiyonlarını seramik isimleri ile birlikte sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise NG Kütahya Seramik banyo koleksiyonunu masaya yatırıyor, markanın, mermer görünümlü duvar ve yer seramik modelleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Kütahya Seramik Katalog

Muhtemelen bu tip, yani mermer desenli seramiklerin çok ve farklı çeşidini Kütahya Seramik bünyesinde yer alıyor.  Marka farklı zevklere hitap eden değişik dokularda tamı tamına 57 koleksiyonu müşterilerinin beğenilerine sunarken, elbette burada hepsini teker teker incelememiz mümkün değiş. Fakat markanın en tutulan seramik modellerini burada sizlerle paylaşıyoruz.

Kütahya Seramik 120×240

İşe ilk olarak son zamanların moda seramik ölçüleri olan 120×240 cm seramik modelleri ile başlayalım. Örneğin Kütahya Seramik’in koleksiyonlarına yeni eklediği Alavya serisinde görüyoruz bu ölçüyü. Beyaz üzerine dans eden siyah çizgileriyle dikkat çeken bu koleksiyon mermer şıklığını mekanlarınıza taşıyor…

Büyük Ebat Seramik Modelleri

Markanın hem yeni, hem de yine 120×240 cm seramik modellerinden biri de üst resimde gördüğünüz Barbados koleksiyonu.  Sıra dışı renkleri ve parlak yüzey dokusu  ile yaşam alanlarına hareket katıyor.

Mermer Görünümlü Büyük Seramikler

Kütahya Seramik tasarımcılarının, doğada nadir bulunan mavi taştan ilham alınarak tasarladıkları, adı üzerinde Bluetta seriside yine 120×240 cm ebatında tasarlanırken, bu koleksiyon, sırlı porselen özelliği ile hem iç, hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor.

Kütahya Seramik Büyük Ebatlı Diğer Modelleri için TIKLAYINIZ !.. 

60X120 Seramik Modelleri

120×240 cm ebatlarından hemen sonra ebatları biraz düşürüyor ve 60×120 cm ebatında ki Arven serisine göz atıyoruz. Üst resimde gördüğünüz Arven, şık ve estetik çizgisi ile banyolara farklı bir boyut kazandırırken, uygulandığı diğer mekanlara ise benzersiz bir görünüm kazandırıyor.

30X90 Mermer Seramik

Markanın en tutulan ve muhtemelen en çok satılan mermer dokulu koleksiyonu Alkazar, rölyefli dekorları ve güçlü duruşuyla banyolara asalet kazandırıyor. Bu koleksiyonda ana ebat 30×90 olarak belirlenmiş ancak daha küçük ebatlara ihtiyacı olanlar için Kütahya Seramik Oniks serisinde olduğu gibi, 30×75 duvar karoları da bulunuyor. Yer fayans modelleri ise 30×60 cm ebatlarında.

Fayans Modelleri Banyo

NG Kütahya Seramik 30×90 cm ebatlarında ki dikkat çeken bir diğer koleksiyonu ise Atlas. Kusursuz beyazı ve kaliteli mermer dokusu ile banyolarda ferah bir görünüm elde etmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir ürün olarak karşımıza çıkan bu koleksiyonda, yer karoları ise 60×60  cm ebatlarında tasarlanmış.

Kütahya Seramik 30×75

Sadece banyolara değil, akla gelebilecek tüm iç mekanlara uygulanabilen Lapis serisi, duvar karolarında, 30×75 cm yer karolarında ise 42,5×42,5 cm ebatları ve yeni mermer dokusu ile mekanlarda bütünlük ve yenilik algısı yaratıyor.

Ege Seramik 2019 Modelleri için Tıklayınız !.. 

Duvar ve Yer Fayans Modelleri

Kütahya Seramik’in en beğenilen banyo ve mutfak fayans modelleri arasında yer alan Imperial serisi ise göz kamaştıran zarafeti ile dikkatleri üzerinde toplarken, duvar karolarında 30×60 cm, yer karolarında ise 60×60 cm ve 42,5×42,5 cm ebat seçenekleri sunulmuş.

Çanakkale Mermer Görünümlü Seramik Modelleri İçin TIKLAYINIZ !..

Daha Çok Mermer Seramik

Yukarıda sizler için markanın bir çok farklı mermer desenli seramik modelinden en beğenilenlerini, ebat ve görselleri ile beğenilerinize sunduk. Fakat bu seramikleri ve daha fazla çeşidi mutlaka Kütahya seramik bayileri ve satış noktalarında canlı olarak görmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir