Dekoratif İtalyan Salon Aksesuarlar (Marcello Pecchioli)

Züccaciye Salon Aksesuarları

Salon süs eşyaları modelleri ve fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu konu hakkında daha önce sizlere salon konsol setleri ve klasik salon aksesuarları ile modern salon aksesuar setleri konusunda çeşitli tekstil&züccaciye kategorimizde paylaşımlar yapmıştık.

Mim Aksesuar

Ayrıca sizler için hem şık, hem de ucuz salon aksesuarları bulmak adına modern salon aksesuarları ikea ve salon süsleri gittigidiyor gibi başlıklar açarak konuyu dahada detaylandırmaya çalışmış, marka bazında karaca salon aksesuarları gibi çeşitli markalardan örnekler vermiştik.

Bu sayfamızda ise bildiğiniz diğer ev aksesuar sitelerinden farklı olarak, ünlü markalarla evini süslemek isteyen okurlarımız ve salon yani mim aksesuar nerede sorun yada sorunuza daha farklı bir cevap aramakta ve sizleri ithal salon aksesuarları ile buluşturmak dayız.

İtalyan Aksesuar

Dekoratif ev aksesuarları her zamanda belirttiğimiz üzere tamamlanmış bir mekan dekorasyonunda elzem unsurlardandır, olmazsa olmazlarındandır yani. Doğru ve zekice seçilmiş ev aksesuarları dikkatleri üzerine çekeceği için ” bir dirhem et, bin ayıp örter misali ” dekorasyonunuzda yapılan ufak hataları, kusurları gizleyecektir.

 

Ev Aksesuar Seçimi

Fütursuzca seçilen aksesuarlar ise bilakis tüm hata ve kusurları göstereceği gibi, zevksizliğinizide misafirlerinize aksettirecektir 🙂  Anlayacağınız aksesuar seçimi çok önemli bir husustur.

Marcello Pecchioli İtalyan Ev Akseuarları

binbirdekor.com olarak zaman zaman sayfalarımızda bu önemli husus hakkında sizlere yardımcı olmak adına zarif ev aksesuarları ile ilgili bilgiler verip görseller sunuyoruz. Mesela bu sayfamızda İtalyan aksesuar firması Marcello Pecchioli ‘nin tasarladığı aksesuarlardan en güzellerini sunacağız…

 

Ev Aksesuar Çeşitleri

Marcello Pecchioli aksesuar koleksiyonunda cam ve porselen ürünler bulunuyor. Porselenin muhteşem zarafeti çeşitli renk harmonisi ile bir operaya dönüşmüş ve adeta bizlere bir şeyler anlatıyor.

Marcello Pecchioli’nin cam ve porseleni birbirinden çarpıcı renklerle harmanladığı bu aksesuarlar salonunuzu dünyanın sayılı antikalarının sergilendiği, dokunulmaz bir mğze haline getiriyor.

Metal ve Porselenin Salon Şıklığı

Cam porselen ve prinç, bronz gibi metaller sadece iç gıcıklayıcı renklerle buluşmamış, aynı zamanda aksesuarlara ayrı bir kimlik ve görünürlük kazanan birbirinden zarif desenler ile süslenmiş…

Dolayısı ile salonunuzda lüks bir görünüm ve sarayımsı aksesuarlar görmek istiyorsanız Marcello Pecchioli ürünlerine mutlaka göz atmanızı öneririz.

One Reply to “Dekoratif İtalyan Salon Aksesuarlar (Marcello Pecchioli)”

  1. merhaba ,
    ben bu ürünlerin internet üzerinden satış sitesine ulaşamadım yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir