Bellona Bahçe Masa Sandalye Takımları ve Fiyatları

Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

ucuz bahçe mobilyaları bellona begonya mini takım fiyat bellona balkon köşe takımları rattan bahçe mobilyaları fiyatları – Uzun ve soğuk bir kışın ardından dört gözle beklediğimiz bahar, dallarda açtırdığı çiçeklerle nihayet çıka geldi ve özellikle güney illerinde özlenen bahçe mevsimi de böylelikle başlamış oldu. Artık yaz sonuna kadar bahçemizle uğraşıp sonrasında çayımızı veya içkimizi yudumlarken bahçe keyfini çıkartma ve bütün bir kışın yorgunluğunu atma zamanı…

Bellona Bahçe Masa Sandalye Takımları

Tabi bu arada yeni bahçe mobilyaları da gerekmekte, hem de en şık olanlarından. Evet bahçe mobilyanız yoksa veya yenilemeyi düşünüyorsanız Bellona ‘nın yeni model bahçe mobilyalarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim. Komşularınızı kıskandıracak kadar güzel bu mobilyaları fiyatları ile birlikte sizler için inceledim…

Bellona Begonya Masa Takımı ve Fiyatları

Markanın en tutulan bahçe mobilyaları arasında yer alan Begonya koleksiyonu masa ve sandalye takımı 4 kişilik yuvarlak bahçe masası ve 6 kişilik oval bahçe masası seçeneği ile vitrine çıkıyor. Takımın yuvarlak masa ve 4 adet sandalyeden oluşan fiyatı 3.964,00 TL olarak görünüyor. Oval masalı 2 adet tekli koltuk ve 4 adet sandalyeden meydana gelen Bellona Begonya oval masa takımı fiyatı ise 5.238,00 TL olarak belirlenmiş.

İSTİKBAL BAHÇE MOBİLYALARI ve FİYATLARI BURADA !..

Bellona Mimoza Masa Takımı

Bellona en çok satılan bahçe mobilyaları arasında öne çıkan bir diğer koleksiyon ise Mimoza serisi. Bu koleksiyonda tüketicilerin ihtiyaçlarına göre yine farklı seçenekler var. Bu alternatiflerden ilki 4 kişilik aileler için bir yuvarlak masa ve 4 sandalyeden oluşuyor ve üzerinde 4.729,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın altı kişilik oval masa, iki adet tekli koltuk, 4 adet sandalyeden meydana gelen alternatifi ise 6.689,00 TL olarak görünüyor.

Bellona Calista Masa Takımı

Bellona bahçe mobilyaları koleksiyonuna henüz eklenen bir takım olan Calista basit fakat estetik görünümü ile dikkatleri üzerine topluyor. Bu takımın 4 kişilik versiyonunda diğerlerinin aksine kare bir masa ile karşılaşıyoruz. Bu 4 kişilik alternatif 3.965,00 TL fiyat etiketine sahip. Takımın dikdörtgen masalı 6 kişilik seçeneği ise 5.539,00 TL fiyatla sizleri Bellona mağazalarında bekliyor.

Bellona Lotus Masa Takımı

Farklı ayak yapısı ile son dönemin trendi olan retro tarzına gönderme yapan Lotus serisinde tüketiciye 2 farklı alternatif ile sunuluyor. Bunlardan ilki çekirdek aileler için tasarlanan kare masa takımı. Bu 4 kişilik takımın fiyatı 4.239,00 TL olarak belirlenmiş.

Takımın dikdörtgen masa, iki adet tekli koltuk ve 4 adette sandalyeden meydana gelen 6 kişilik versiyonu ise 5.919,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir