Modern Patron Masası Modelleri 2021 Bürotime

Modern Ofis Mobilyaları 2021

İyi dekore edilmiş ve kaliteli mobilyalarla desteklenmiş ofisler, mekan sahibinde güvenilir ve güçlü bir imaj yaratır. Dolayısı ile bir çoğumuzun ekmek paramızı kazandığımız ofislerimizin de bu doğrultuda dizayn edilmesi gerekir. Bu bağlamda ofis dizaynında önemli bir etkiye sahip olan ofis mobilyası araştırmalarında daha önce Tasarım Ofis Mobilyaları ve aynı zamanda mobilyanın da başkenti oluşundan Ofis Mobilyaları Ankara ve Ofis Mobilyaları Modoko gibi konularla sizlerle fikir vermeye çalışmış, birbirinden güzel ofis takımlarını beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. Bu sayfamızda ise halk arasında Patron masası yada makam masası olarak bilinen yönetici Ofis Masası çeşitleri ile huzurlarınızdayız. Sizler için Bürotime’ın en yeni ofis masası modellerini mercek altına alıyoruz.

Bürotime Ofis Masası Modelleri

1994 Yılından bu yana, çeyrek asırdan fazla bir süredir ofis mobilya sektöründe hizmet veren Bürotime bu gün 50 ülkeye satış yaparak aynı zamanda göğsümüzü de kabartıyor. Yeni yıla ultra modern ürünler ile giren markanın ürün gamında ofisinizin prestijini arttıracak son derece şık ve kaliteli ofis masaları yer alıyor. Dolayısı gelin vakit kaybetmeden bahsi geçen bu yeni masaları hep birlikte incelemeye başlayalım…

Bürotime Yönetici Masası Armada Serisi

Markanın yönetici özel serisi içerisinde yer alan Armada serisi, modern ve şık görünümünün yanında fonksiyonellikten ödün vermeyen detayları ile de dikkat çekiyor. Makore, Amerikan Ceviz, Venge ve Titanium Oak renk seçeneklerine sahip ürün, açılır sümeni, özel dijital kilit sistemli etajeri ve gizli bölmeleri ve profesyonelce düşünülmüş daha pek çok özelliğiyle çağdaş ve konforlu bir yönetici odası için oldukça ideal bir seçim olarak görünüyor.

Zamansız Bir Ofis Masası Cross

Bürotime Cross serisi ise sade ve geometrik tasarımıyla göze çarparken, her dönemde kullanılabilecek zamansız bir ürün olarak lanse ediliyor. Ustaca tasarlanmış fonksiyonelliği ve iyi düşünülmüş elektrifikasyon çözümleri ve veri paylaşımı sistemleri ile işinizi kolaylaştıran bu takımında, İğde, Akasya,Doğal Meşe, Fındık ve Samba Ceviz gibi harika renk seçenekleri bulunuyor.

Çağdaş Yönetici Masası Bürotime Grid

Oldukça geniş çalışma yüzeyi, her iki tarafında bulunan dahice tasarlanmış elektrifikasyon çözümleri, gizli ve geniş depolama alanlarının sunduğu fonksiyonellik ile patronunun tüm beklentilerini karşılayan Grid serisi son derece ince ve yalın hatlarının aksine, bulunduğu mekana gücü ve prestiji taşıyor. Grid serisinin renk seçenekleri arasında Kum, Antrasit, Siyah ve Gri gibi modern renkler bulunuyor.

Şık ve Modern Maki Serisi

Basit ancak ofisinizdeki etkileyici yönlerin altını çizen oldukça etkileyici bir görünüme sahip olan Maki serisi ise incelikli düşünülmüş detayları, geniş kullanım alanları ve farklı işlevsel özellikleriyle üst düzey yöneticilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte tasarlanmış. Takımda başta Beyaz olmak üzere, Antrasit ve Siyah gibi modern, Venge, Amerikan Ceviz ve Titanium Oak gibi doğal ahşap renk seçenekleri mevcut.

Bürotime Ofis Masası Fiyatları

Yukarıda sizler için Bürotime yönetici ofis masası ürün gamına eklenen en yeni ürünleri incelemeye çalıştık. Ancak ürünleri daha yakından incelemek ve fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak adına bu adresten Bürotime resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir