Modern Ofis Mobilyaları ile Verimli Ofisler

Özel Tasarım Ofis Mobilyaları

Ofis dekorasyonlarını yenileyen ve buna bağlı olarak ofis mobilyalarını da yenilemeyi düşünen okurlarımız için farklı ofis mobilyası modelleri ve tasarımlarını incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Hatırlarsanız bundan kısa bir zaman önce ofis mobilyası arayan takipçilerimiz için başta bürosit ofis mobilyaları olmak üzere ofis mobilyaları modoko ve ofis mobilyaları ankara modellerini incelemiştik. Ayrıca ucuz ofis mobilyaları isteyenler için de spot ofis mobilyaları sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise özel ofisler için tasarlanan son derece özel ofis mobilyaları tasarımlarına göz atıyoruz.

Modern Ofis Mobilyaları Trend Oldu

Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki şimdi sunacağımız görsellere göz atınca ürünleri şak diye bulabileceğinizi düşünmeyin. İnternet’e girip, ofis mobilyaları ikea gibi bir arama yapmayın. Şehrinizde ki ofis mobilyası üreticilerini de ofis mobilyaları izmir yada ofis mobilyaları bursa veya ofis mobilyaları adana şeklinde arayarak bu ürünleri bulmaya çalışmayın. Zira paragraf aralarında göreceğiniz bu ürünler tamamen konsept yani özel tasarım ürünler arkadaşlar. Bu hatırlatmayı yaparak sizleri büyük bir zaman kaybından kurtaralım.

Farklı Ofis Mobilyası Tasarımları

Peki bu makaleyi ve bu görselleri sizlerle neden paylaştık, hemen sorunuzu cevaplayalım ve açıklamasını da yapalım. Efendim büyük paralar harcayarak güzel bir ofis dekorasyonunu gerçekleştirdiniz. Duvar kağıdından, avizelerine, parkelerinden yer karolarına kadar ince eleyip sık dokuyarak para yanında büyük bir özveri ve emek de harcadınız ve ortaya mükemmel bir iş çıkardınız.

İyi Bir Ofis Dekorasyonu İçin

Şimdi haklı olarak bu elegant dekorasyon için kimselerde olmayan yada bilindik markalardan satın alınmış, kalıplaşmış ürünler istemiyor, daha özel, daha farklı bir şeyler arıyorsunuz. Fakat aradığınızı henüz bulamadınız ve yeniden yaptırmaya karar verdiniz ki %100 doğru bir karar, zira özel bir ofis için özel mobilyalar şarttır… Buna bağlı olarak bir marangoz atölyesi ile anlaştınız diyelim. Ancak nasıl bir şey yaptıracağınız hakkında en ufak bir fikriniz yok.

İlham Veren Modern Ofis Mobilyası Tasarımları

İşte bizler burada bu görselleri sadece sizlere fikir vermek, bu mobilyalardan ilham almanız için paylaşıyoruz. Dilerseniz şimdi sözü daha fazla uzatmayalım ve gelin hep birlikte bu güzel ofis mobilyalarını incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

Modern Ofis Mobilyaları Personelin Verimini Arttırır

Bir iş yerinde personel ne kadar rahat çalışırsa o personelden o kadar fazla verim alırsınız, bunu biz değil ergonomi üzerine yapılan araştırmalar ve ergonomi mühendisleri söylüyor. Işığın odaya girişi, oturulan koltuğun sırta uyguladığı basınç, odada yakılan ışığın rengi ve aydınlatma gücü… Bunların hepsi çalışan personelden en fazla verim alınacak hale getirilip yazılı hale getirilmiş ve bir standart da oturtulmuş.

Ancak ülkemizde bu standartları hangi işveren ne kadar uyguluyor bilinmez. Şimdi farz edin ki bir ofis çalışanısınız ve binbirdekor.com olarak sizin için seçtiğimiz bu mobilyalardan meydana gelen bir ofiste görev yapıyorsunuz, veriminizi kim sorgulayabilir ki…

Umarız işveren okurlarımız bu makalemizi okuyorlardır ve personelin keyfini düşünmeseler de ticari kaygılarından dolayı böyle kullanışlı ve ofis mobilyalarına geçiş yapmayı düşünürler…

Eeee sonuçta personelin verimli çalışması ticaret hacmini de genişletecektir 🙂


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir