Kişiye Özel Dekoratif Aynalar

Dekoratif Ayna Tasarımları

Şu günlerde aynalar hele de sticker aynalar dekorasyonda yeni trend olarak karşımıza çıkıyor. Ev dekorosyonuna ve özelliklede yaşam alanlarına dekoratif anlamda çok güzel bir katkı sağlayan bu aynaların artık kişiye özel tasarımlarıda piyasada bulunuyor.

Şimdi size bu tarz, yani kişiye özel bir ürün tanıtacağız. İster sevgilinize romantik bir hediye olarak hazırlatın, ister annenize anlamlı ve duygusal bir armağan olarak….

Kalpli Özel Aynalar

Birbirine geçmiş iki kalp tasarımı içine istenilen isimler veya yazıların, lazer makineleri ile kesilerek yerleştirilmesi ile kişiye özel bir hale getirilen bu aynalar, istenilen şekilde kesilebilen, kırılmayan 3mm kalınlığında 27cm boyunda, 40cm genişliğinde akrilik malzemeden kesilen, tamamen cam aynalar gibi yansıma özelliğine sahip, kırılmaz özelliği sebebi ile sizler ve çocuklarınız için %100 güvenli olan bir üründür.

Duvar Dekorasyonunda Farklı Bir Fikir

Kalpli ayna çift taraflı bant ile duvara kolayca uygulanır. İstendiğinde uygulandığı yerden çıkartılarak tekrar farklı bir yerde uygulanabilir. Bu aynaları diğer aynalardan ayıran özellikler ise farklılıkları şunlar, öncelikle cam aynalar gibi kırılmaz yapıda olmadıklarından güvenlidirler. Cam aynalar gibi çatlama veya zamanla sır atması gibi şeyler söz konusu değildir.

 

Aynalar dekoratif amaçlı kullanım içindir, uzaktan bakıldığında yada düz olmayan zeminlerde uygulandıklarında büyük parça aynalarda özellikle görüntüde iç ve dış bükey görüntü şaşmaları olabilir, hassas görüntü istenen yerlerde kullanılmamalıdır. 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir