Çalışma Masası GittiGidiyor Modelleri ve Fiyatları İnceleme

Modern Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

Genç odaları veya kendileri için kullanışlı, şık ve elbette ucuz çalışma masaları arayan okurlarımız için çalışma masası modellerini incelemeye devam ediyoruz. Başta, Kitaplıklı Çalışma Masası modelleri olmak üzere Çam Çalışma masası ve L Çalışma Masası gibi bir çok farklı ürüne göz attık bu güne değin. Hatta yapı marketlerimize uğrayarak, Ikea çalışma masası ve Koçtaş Çalışma Masası modellerini fiyatları ile birlikte incelemiştik. İnternet’ten alışverişin anormal derecede arttığı şu günlerde e-ticaret sitelerinin ürünlerini de Çalışma Masası Hepsiburada ve Çalışma Masası Vivense gibi başlıklar altında sizlerle buluşturmaya çalıştık. İnternet’te daha çok mağaza var ve bizler ilerleyen günlerde Çalışma Masası Trendyol ve Çalışma Masası Evidea gibi konularla bu sitelerin ürünlerini de inceleyeceğiz. Ancak bu günün baş rolü Gittigidiyor.com 🙂

Gittigidiyor Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

Evet yukarıda farklı satıcıların ürünlerinden bahsettik, bu ürünler genellikle ya yapı marketlerin yada e-ticaret sitelerinin ürünleriydi. (Linklere tıklayarak o ürünleri de incelemenizi öneririz.) Çünkü özellikle İnternet mağazalarında fiyatlar hakikaten çok ucuz. Hele gittigidiyor’da bazı kampanyalı ürünler var ki bedavadan biraz pahalı desek yeridir herhalde 🙂 O zaman vakit kaybetmeyelim ve o ürünleri hemen incelemeye başlayalım.

Gittigidiyor Çalışma-Bilgisayar Masası Çeşitleri

Bu tür ticari sitelerden alışveriş yapmanın en güzel taraflarından ilki aradığınız hemen her çeşidi bir arada bulabilmeniz, ikinci avantajı ise fiyatlar gerçekten çok uygun. hem bol çeşit hem uygun fiyat. Bu tatm gittigidyor.com’a yakışan bir tarif, zira markanın ürün gamında hemen her bütçeye ve zevke hitab eden üstelik bazı zamanlarda kampanyalı olarak fiyatları yerlerde sürünen ürünler var. Mesela onlardan birini hemen üst tarafta görüyorsunuz. Twins çalışma masası. 120 cm ebatında ki 599,00 Liradan 299,00 Liraya, 150 cm ebatında ki modeli ise 699,00 Liradan 349,00 Liraya kadar düşmüş durumda.

En Ucuz Çalışma Masası Modelleri Gittigidiyor’da

Markanın çok düşük bütçelere bile hitab ettiğinin en güzel kanıtlarından biri de Franko Çalışma Masası olsa gerek, zira gerek şık tasarımı, gerekse işlevsel özellikleri ile bu ürünün şu an ki fiyatının sudan ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü resmini gördüğünüz Franko çalışma masası şu sıralar 229,00 TL yerine 159,90 TL fiyat etiketi ile sizleri bekliyor.

Kütüphaneli Çalışma Masası

Ancak az önce bahsettiğimiz fiyatlar bizleri şu üst resimde gördüğünüz Kütüphaneli Çalışma Masası olarak adlandırılmış ürünün fiyatı kadar şaşırtmadı. Son derece zarif bir tasarıma sahip olan ve ne kadar kullanışlı olduğu görseline bakarken bile anlaşılan bu ürünün fiyatı sadece 399,00 TL arkadaşlar. Ne dersiniz, gerçekten de çok ucuz değil mi ?..

Modern Çalışma Masaları Gittigidiyor !..

Gittigidiyor’da bir de bazı firmalar var, Moonlife gibi. Seri halde ürünlerini görüyorsunuz sitede. Fiyatlarda acayip ucuz, görseniz bu firmaların hayır işi yaptığını zannedersiniz. Mesela bahsi geçen Moonlife markasının üst tarafta gördüğünüz Deniz adlı çalışma masası 309,00 Liradan 250,00 Liraya, alt tarafta yer alan Kaya çalışma masası ise 310,00 Liradan 255,00 Liraya düşmüş durumda.

 

Gittigidiyor Çalışma Masalarını Kaçırmayın !..

Daha önce de vurguladığımız gibi bu sitenin ürün gamında çok fazla çalışma masası var. Takdir edersiniz ki hepsini burada incelememiz tıbben imkansız arkadaşlar. Yukarıda sizlere fikirler vermek adına bazı ürünleri paylaştık. Ancak daha fazlasına göz atmak ve en ucuz çalışma masalarını incelemek isterseniz gittigidiyor.com çalışma masası kategorisine linki tıklayarak girmenizi öneririz.

“Çalışma Masası GittiGidiyor Modelleri ve Fiyatları İnceleme” Konusunda 2 Yorum Var

  1. acaba bu çalışma masalarınızı yakından görme gibi bir olanagımız varmı..? eğer varsa mağzanız varsa yada showrom adresinizi yollarmısınız şimdiden teşekürler

    1. Merhaba Sinan, bildiğim kadarı ile Decortie ‘nin satış yaptığı böyle bir sabit alanı yok,internet üzerinden satış yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir