Çalışma ve Bilgisayar Masası Modelleri Fiyatları Koçtaş

Çalışma Masası Koçtaş Modelleri

Okulların yeniden açılması ile birlikte çalışma ve bilgisayar masası model ve fiyatlarını incelemeye devam edeceğimizi daha önce, kitaplıklı çalışma masası modelleri ve ucuz çalışma masası başlıklı makalelerimizde belirtmiştik hatırlarsanız. Bu doğrultuda bu güne değin bir çok araştırma yaparak çeşitli marka ve üreticilerin ürünlerini binbirdekor.com sayfalarında sizlerle paylaşmıştık. Mesela kısa bir zaman önce yapı market ürünlerini, çalışma masası tekzen ve çalışma masası ikea başlıkları altında bilgi ve beğenilerinize sunduk.

Koçtaş Bilgisayar ve Çalışma Masası

Ayrıca ülkemizin lider bebek, çocuk ve genç odası üreticisi olan Çilek ürünleri çilek çalışma masası modelleri ve uygun fiyatlı mobilya denince akla gelen Adore ürünlerini de adore çalışma masası modelleri başlığı altında sayfalarımızda paylaşmıştık. (Linklere tıklayarak bu markaların ve yapı marketlerin ürünlerine de mutlaka göz atmanızı öneririz arkadaşlar.) Bu sayfamızda yine sizlere daha önce verdiğimiz söze sadık kalarak çalışma masası araştırmalarımız devam ediyor. Başlıktan da anlayacağınız üzere bu defa yolumuz Koçtaş’a düşüyor ve sizler için Koçtaş çalışma masası modellerini fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelemeye alıyoruz.

Koçtaş Çalışma Masası Modelleri Her Bütçeye Uygun

Koçtaş mobilya reyonunda hemen her zevke ve her bütçeye hitabeden çalışma masaları bulmak mümkün, öyle ki bu markette hem ihtiyaçlarınıza, hem de bütçenize göre bir çalışma masası bulamamanız neredeyse imkansız… Mesela üst resimde gördüğünüz Minar Mobilya Snap Maxi Çalışma Masası… Beyaz-Kırmızı-Siyah ve Beyaz-Çırağan-Siyah olmak üzere iki farklı renk alternatifi satışa sunulan bu ürün fiyat olarak da gayet uygun. Zira şu sıralar 689,90 TL yerine 429,90 TL gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Uygun Fiyatlı Koçtaş Çalışma Masası Modelleri

Daha modern ve basit, fakat işlevsel bir şeyler arayanlar için sunacağımız bir diğer Koçtaş ürünü ise Dekorister markasına ait Bumin Çalışma Masası. Beyaz Ceviz renk konfigürasyonu ile Koçtaş reyonlarına giren bu ürünün fiyatı ise 499,90 Liradan 379,90 Liraya düşmüş durumda.

Koçtaş’ta Çalışma ve Bilgisayar Masaları Çok Ucuz

Son yıllara damgasını vuran Country akımından hoşlananların bayılacağını düşündüğümüz Rabi Gold Country Çalışma Masası ise Koçtaş’ın hemen her zevke ve bütçeye hitab ettiğinin en güzel kanıtlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. İnanmayacaksınız ama bu ürün şimdilerde 619,90 TL yerine sadece 499,90 TL gibi bir fiyatla Koçtaş reyonlarında sizleri bekliyor.

En Ucuz Bilgisayar ve Çalışma Masaları

Bu fiyatlar size yüksek geliyorsa, bütçenizi aşıyorsa daha mütevazı ama yine şık ve kullanışlı bir şeyler buluruz elbette. Tıpkı Kzy Mobilya Oscar Gelincik Çalışma Masası gibi.  Zira bu ürün şu anda Koçtaş mağazalarında sadece 249,90 TL yerine sadece 199,90 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Çalışma Masası İçin Koçtaş’a Mutlaka Uğrayın

Efendim bilmenizi isteriz ki yukarıda verilen fiyatlar Koçtaş fiyat politikaları ile marketin indirim ve kampanyalarına bağlı olarak zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem ürünlerin diğer görsellerine göz atmak, hem de güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak adına Koçtaş Çalışma Masaları resmi kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir