Son Moda Çift Kişilik Nevresim Takımları 2021 Pop Art

Modern Nevresim Takımları ve Fiyatları

Binbirdekor.com ev tekstili kategorisi altında Nevresim Takımı Çift Kişilik ve tek kişilik modelleri sizler için incelenmeye devam ediyor arkadaşlar. Çift Kişilik Nevresim Takımları Fiyatları serüvenimizde son olarak Brillant Nevresim Takımı ve Taç Nevresim Takımı gibi markalar başta olmak üzere, Karaca Home ve Özdilek Nevresim takımları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Ayrıca kısa bir zaman önce halı sektörünün lider markalarından biri olan Markamızın ürünleri de Merinos Nevresim Takımı modelleri başlığı altında sizlerle buluşturulmuştu. Kısacası sizler için en güzelini bulmak adına tüm ev tekstili markalarının ürünlerini elimizden geldiğince hızlı bir şekilde sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Pop Art Desenli Modern Nevresim Takımları

Ancak bu sayfamızda belirli bir markaya bağlı kalmıyoruz arkadaşlar, zira bu gün son zamanların trend dekorasyon desenlerinden biri olan Pop Art uygulamalarının modern nevresim takımlarında hayat bulmuş örneklerini, bir kaç farklı markanın ürün gamından sizlerle buluşturacağız ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Dolayısı ile Pop Art tarzından hoşlanıyor ve yatak odanızda bu tür desenlere yer vermek istiyorsanız burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Çift Kişilik Modern Nevresim Takımları

Bu tarz pek tutuluyor şu sıralar, özellikle şehirlerin olduğu nevresimlere inanılmaz bir rağbet var. İstanbul desenli nevresim takımı modelleri Yada Paris Eyfel kulesi nevresim takımı gibi hatta Londra temalı nevresim takımı modelleri yatak odalarının baş tacı. Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen siz de yatak odanızda bu tip bir nevresim takımı yada uyku seti görmek istiyor ve ufak çaplı bir araştırma yapıyorsunuz. O halde gelin şu nevresim takımlarına hep birlikte göz atalım ve hayalinizde ki ürünü bulmaya çalışalım ne dersiniz ?..

2021 BEBEK NEVRESİM TAKIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

popart nevresim takımı my sleep world_2

Pop Art Çılgınlığı

Bundan bir kaç yıl önce pop art desenleri halılar ile başlayıp mobilyaya, hemen ardından avizelere sıçradıktan sonra tıpkı bir hastalık gibi yayılmaya devam ediyor. Bunun en basit örneği ise ise şimdi sizlere sunacağımız nevresim takımları olsa gerek.

popart nevresim takımı my sleep world_3

İnternet üzerinden satış yapan sitelerin yanında, Taç yada Özdilek gibi bir çok markanın da ürün gamında bulunan bu nevresim takımları kaliteleri ve özelliklerine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında satışa sunuluyor.

popart nevresim takımı my sleep world_4

%100 Pamuklu kumaştan üretilen bu nevresim takımları görsel güzelliğinin yanında oldukça da kullanışlılar. 1 Adet 200 cm x 220 cm Nevresim , 1 Adet 220 cm x 240 cm Çarşaf , 2 Adet  50 cm x 70 cm Yastık Kılıfından oluşan bu nevresim takımlarının marka ve diğer satış sitelerinde ki fiyatlarına göz atacak olursak, bu geniş fiyat aralığını daha rahat görebiliriz.

ÇILGIN POP ART BERJERLERE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ… 

popart nevresim takımı my sleep world_5

Örneğin Taç markasında böyle bir nevresim takımının fiyatı 280 – 300 TL aralığında. Özdilek’te ise benzer ürünlerin fiyatı 200 TL civarında. Bu tip pop art desenlere sahip bir nevresim takımını Karaca Home’dan satın almak isterseniz ise ödeyeceğiniz para 300 – 320 TL civarında olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir