Selim Yuhay Bu Perdeleri Sizler İçin Seçti !..

Ev Dekorasyonu Perde Seçimi

Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen ya yeni bir ev aldınız yada evinizi baştan başa yeniden dekore ettiniz. Dolayısı ile İnternet’e girip salon perdeleri başta olmak üzere, salon perde dekorasyon veya fon perde dekorasyon gibi araştırmalar yapmaya başladınız. Biraz daha ileriyi görenler ise hangi perde daha kullanışlı yada en kullanışlı perde hangisi gibi sorgular yapıyor şu aralar. Daha daha ileriyi görenler ve akılcı olanların yaptığı İnternet sorgulamaları ise genelde, perde süsleme teknikleri ve fon perde kumaşı nasıl olmalı yada perde duvardan duvara mı olmalı vs…

Acaba Tül Fon mu Kumaş Fon mu ?

Güle Güle Oturun Selim Yuhay perde modellerini inceliyoruz binbirdekor.com’un bu sayfasında arkadaşlar. Bu dahi mimarın ikinci dekorasyon programının perde sponsoru olan Demor Home, daha doğrusu Demor Perde’den özenle seçtiği perde tasarımlarına, perde renklerine göz atıyor, yeni evleri için perde yaptırmak isteyen, perdelerini yenilemek isteyen okurlarımızın beğeni ve bilgilerine sunuyoruz…

Sizce Salon Perdesi Neye Göre Seçilir ?

Bu defa dekorasyon hayranlarının karşısına Acun Ilıcalı‘nın TV8 kanalında Güle Güle Oturun programı ile karşımıza çıkan Selim Yuhay, tıpkı bir önceki programı Evim Şahane‘de olduğu gibi harikalar yaratmaya devam ederken, bizlerde tıpkı bu eski programı takip ettiğimiz gibi yeni programı da yakından takip edip sizlere bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

Rustik Perde Dekorasyon Fikirleri Oyuna Yeni Girdi

Gerek eski Evim Şahane, gerekse yeni programı ile milyonlarca dekorasyon hayranını gündüz kuşağında ekranları başına kilitlemeyi başaran ekranların dahi mimarı Selim Yuhay, dahiyane iç dekorasyon uygulamalarına devam ededursun, bizlerde bu dahinin nerelerden alışveriş yaptığını araştırıyoruz. Güle Güle Oturun sponsorlarını araştırıyoruz ve araştırmalar esnasında ise Demor Perde ile karşılaşıyoruz.

Güle Güle Oturun Perde Dekorasyon Örnekleri ile Selim Yuhay Perde Modelleri

Selim Yuhay Perde Önerileri

Meğer Selim Yuhay markanın ürün gamı içerisinden kendine has bir dizi perde seçmemiş mi. Bunu binbirdekor.com olarak bir fırsat bildik tabi ki ve her zaman olduğu gibi hemen sizler ile paylaşmak istedik. Böylelikle sizlerde Selim Yuhay’ın tarzına bakarak, onun engin tecrübesinden yararlanarak bu perdeler arasından evinize en çok yakışanı yaptırabilir veya direk markadan sipariş edebilirsiniz. Ancak daha öncesinde gelin şu perdeler şöyle bir göz atalım…

Güle Güle Oturun Selim Yuhay Sponsorları ve Demor Perde Ab-ı Hayat Serisi

Demor Perde yaklaşık olarak yarım asırdır ev tekstili sektöründe, yenilikçi çizgisi, deneyimli tasarım ekibi ile hizmet veren bir kuruluş ve inanın birbirinden güzel tekstil ürünleri ve büyüleyici perde tasarımları var. Hele Demor Home yeni perde modelleri inanılmaz bir görsel şölen sunuyor.  Hemen her zevke hitabeden yeni ürün gamı ile göz kamaştırıyor.

Demor Perde Seyr-i Gülistan Koleksiyonu ve Selim Yuhaydan Perde İpuçları

Tabi bunlar arasında Selim Yuhay’ın hayranları için seçtiği perde modellerine ise ayrı bir paragraf açmak gerekiyor. Selim Yuhay’ın bu perdeleri Demor Home yeni koleksiyonu olan Ottoman arasından özenle seçtiği her halinden belli oluyor.  Öyle ki burada masalsı perdelik kumaşları, en az Marakeş geceleri kadar güzel tasarımları bir araya getirmiş.

En Yeni Salon Perdeleri ile Güle Güle Oturun Perde Modellerinden Ruh-i Derya

Demor Perde Ottoman koleksiyonunda yer alan başta, hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Ruh-i Derya serisi olmak üzere, Efsuni, Hümayun, Cihangüşah, Gülnihal, Dest-i Meyl, BergüzarDilbeste ve daha bir çok şık seri Selim Yuhay’ın sepetine ekledikleri arasında perde tasarımları arasında yer alıyor.

Binbirdekor.com 2017 Perde Modelleri ile Demor Perde Ottoman Koleksiyonu Nazenin Serisi

Belki siz de evlerinizi yenilemesi için uzun zamandır Selim Yuhay’ı bekliyor, sihirli dokunuşları ile evinizi yenilemenizi istiyorsunuz. Ancak sizler gibi bekleyen binlerce, belki de milyonlarca insan var ve maalesef size sıra gelmiyor. Ancak yine de devam etmenizi öneririz. Buradan Selim Yuhay’ın yeni dekorasyon programı Güle Güle Oturun Başvurusuna ulaşabilir, şansınızı tekrar deneyebilirsiniz.

Şimdilik alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde Selim Yuhay’ın sizler için seçtiği ve yukarıda bahsettiğimiz Demor Perde koleksiyonlarını detaylı olarak inceleyebilir, salonlarınız, yatak odalarınız, oturma odalarınız için bu dahi iç mimardan işinize yarayacak, sizlere ilham kaynağı olacak perde tüyolarını alabilirsiniz…

SELİM YUHAY’IN SEÇTİĞİ MÜTHİŞ PERDELERE GÖZ ATIN !..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir