Evim Şahane oturma odası dekorasyonları (Önce-Sonra)

Evim Şahane dekorasyon örnekleri önce sonra dekorasyon resimleri Evim Şahaneye nasıl katılırım başvuru formu…

Dekorasyon tutkunlarının en sevdiği ve bence Türk televizyon tarihinde ufak çaplı bir depreme yol açan, Kanal D ‘nin artık bir kült haline gelen programı, iç mimarinin harika çocuğu Selim Yuhay ve ekibinin birbirinden muhteşem tasarımları ile raitingleri toplaya toplaya dolu dizgin sürerken, bu tasarımlar da binbirdekor.com sayfalarında programı zevkle takip edenler için kendine yer bulmaya devam ediyor. Daha önceki sayfalarımızda Selim Yuhay ve ekibinin tasarladığı salonlara, yatak odalarına, çocuk odalarına ve banyo dekorasyonlarına göz atmış ve kuşkusuz bir çoğumuz bu örneklere hayran kalmıştık. Bu sayfamızda ise Evim Şahane ‘nin daha doğrusu Selim Yuhay ‘ın sihirli parmaklarından çıkan ve ekibinin ellerinde hayat bulan oturma odası dekorasyon örneklerine göz atacağız.

Bu arada binbirdekor.com sayfalarına Evim Şahane’ye katılmak isteyen yüzlerce izleyiciden binlerce mail geliyor, dolayısı ile bu konuda sizlere yardımcı olmayı canı gönülden istiyoruz, bu bağlamda bu güzel görsellerin hemen altında programın başvuru formuna da ulaşabilirsiniz.

evim şahane oturma odası

evim şahane oturma odası_2

evim şahane oturma odası_3

evim şahane oturma odası_4

evim şahane oturma odası_5

evim şahane oturma odası_6

 

Bir önceki yazımız olan Göz alıcı açık yaşam alanları, BAYILACAKSINIZ !... başlıklı makalemizde bahçe düzenleme ve peyzaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Çok dekoratif Porselen aydınlatmalar

Dekoratif aydınlatma modelleri fiyatları porselen abajur modelleri ilginç lamba çeşitleri ev dekorasyonu aydınlatma... Ev dekorasyonunda tavanların, zeminin, duvarların, perdelerin ve...

Kapat