Acun Ilıcalı’nın Dillere Destan Yeni Evi

Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşının Evi

Acun Ilıcalı’nın evi ve Acun Ilıcıla’nın ev dekorasyonu ile ilgili olarak bu güne değin bir çok makale okumuş, bir çok görseli incelemiş sinizdir mutlaka, eğer acun Ilıcalı’ya karşı bir hayranlığınız var ise zaten bu konunun pek ilginizi çekeceğini tahmin etmiyoruz, zira siz onun sadece bir evi değil, var olan bir çok evi hakkında bilgi sahibisinizdir.

Acun Ilıcalı Kuruçeşme Ev

Ancak bizler burada Acun Ilıcalı’nın internette resimleri dolaşan, artık görmekten bıktığınız ev resimlerini sizlerle paylaşmayacağız, zaten o internette dolaşan resimlerde yine binbirdekor.com tarafından ilk olarak 2011 yılında “Acun Ilıcalı’nın Dekorasyon Zevki” başlığı ile servis edilmişti. Burada ünlü televizyon yıldızı, program sunucu ve yapımcısı ve artık 2 televizyon kanalı patronu Acun Ilıcalı’nın yeni evinin hiç bir yerde göremeyeceğiniz görsellerini sizlerle paylaşacağız.

Acun İlicali Beykoz Evi

Televizyon serüvenine Show TV ‘de spor muhabiri olarak başlayan Ilıcalı, asıl patlamayı 2002 yılında başladığı “Acun Firarda” programı ile patlattı. 2004 yılında “Acun Medya” isimli şirketini kuran Ilıcalı, 2006 yılında “Acun Firarda” programını sonlandırdı. Artık macera “Survivor Türkiye” ile devam ediyordu. Dahi televizyon çocuğunu 2007-2010 yılları arasında yaptığı “Var mısın Yok musun” adlı yarışma programı da inanılmaz ses getirdi. Bu ses 2011 yılında; “O Ses Türkiye” adlı ses yarışmasını çağırırken, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” ve “Yok Böyle Dans” gibi yarışmaları da milyonları ekran başına kilitledi.

KESİNLİKLE OKU !..   Bodrumlar için dekorasyon fikirleri

Acun Medya Şirketi ve Acun Ilıcalının Ev Dekorasyonu

Acun Ilıcalının Boğazdaki Evi

2013 Yılının sonlarında TV8‘i şirket bünyesine katan Ilıcalı, yakın bir zaman önce de TV8,5 adlı yeni televizyon kanalını yayına sokarak dev bir medya patronu haline geldi. Tabi Acun Ilıcalı’nın medya ve TV programları üzerine kurulu sadece bir şirketi yok. Ünlü televizyoncunun internet üzerinden faaliyet gösteren ve hazır giyimden kişisel bakıma, takılardan teknolojiye kadar birçok ürünün online alışveriş pazalarlamasının yapıldığı siteleri ile havacılık ve yat işletmeciliği gibi hizmetler veren büyük sermayeli 13 şirketi daha var.

 

Acun Ilıcalı Ev Dekorasyonu ve Acun Ilıcalı Mal Varlığı

Acun Ilıcalının Bebekteki Evi

Sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği bu televizyon programlarından, TV kanallarından ve diğer şirketlerinden büyük paralar kazanan Ilıcalı, kazandığı parayı genel olarak gayrimenkule yatırıyor. Bu durumda hayranları tarafından Acun Ilıcalı’nın kaç evi var ?.. sorusunu doğuruyor. Ilıcalı hayranları bu soruyu mutlaka ve sıklıkla soruyor.

Ilıcalı’nın şu an hem yurt dışı hem de yurt içinde, Bodrum, İstanbul, Bahamalar ve Miami gibi çeşitli merkezlerde bir çok evi olduğu biliniyor. Biz bu makaleyi yazarken yeni bir tane daha almadı ise 🙂 yurt dışındakiler de dahil olmak üzere Ilıcalı’nın tam 9 evi var. Tabi ev sayısı bu kadar fazla olunca da Acun Ilıcalı’nın evi nerede gibi yine bir hayran sorusuna göreceli cevap vermek durumunda kalınıyor 🙂

KESİNLİKLE OKU !..   30 Milyon Dolarlık Başyapıt

Acun Ilıcalı Bodrum Evi

Bu evler içerisinde en bilineni ise Bodrum Yalıkavak’ta ki dillere destan evi. 650 metrekare oturum alanına sahip bu evin bu kadar ünlü olmasının nedeni ise yapılış tarzı, zira Ilıcalı bir sitedeki 5 ayrı villayı alıp kendisine bir malikane yaptırmış. Bu muhteşem evde tamı tamına 12 oda bulunuyor ve bu odaların hepsi profesyoneller tarafından dekore edilmiş. Evin takribi değerinin ise yaklaşık 6 milyon lira (Eski para ile 6 Trilyon, Yazı ile Altı Trilyon 🙂 ) olduğu tahmin ediliyor. Ilıcalı evleri arasında en çok bu evde ikamet ediyor. (Acun Ilıcalı’nın evi nerede diye soranlara alternatif bir cevap)

 

Acun Ilıcalı Selim Yuhay Güle Güle Oturun TV8

 

Tabi bizler binbirdekor.com olarak evlerin sayısı ile değil, daha çok profesyoneller tarafından tamamlandığı söylenen iç dekorasyon uygulamaları ile ilgileniyoruz. Hele de ekranların dahi iç mimarı “Güle Güle Oturun” isimli dekorasyon programı ile TV8 kanalına yeni transfer olmuşken, acaba yeni patronu Acun Ilıcalı’nın evlerine de bir güzellik yapmış mı veya yapacak mı gibi konular bizleri ilgilendiriyor 🙂 Eeee sonuçta dekorasyon hastası olup da Selim Yuhay hayranı olmayan yok, doğal olarak merak ediyor insan, eğer böyle bir kıyak yaptıysa nasıl bir şey yaptı, ortaya nasıl bir sanat çıkardı değil mi ?..

KESİNLİKLE OKU !..   Dekorasyon Fikirleri...

Acunun Ev Dekorasyonu

Dolayısı ile bizlerde bu sayfamızı dekorasyon ve Acun Ilıcalı hayranları için Acun Ilıcalı’nın ev içi dekorasyonlarına ayırıyor ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bu evlerin büyüleyici dekorasyon resimlerini beğenilerinize sunuyoruz. Acun Ilıcalı hayranı olmayabilirsiniz, ancak emin burada ki ev dekorasyon örneklerine hayran kalacaksınız 😉

Bu arada bu foto galeri içerisinde Acun Ilıcalı’nın ev resimlerinin yanında ünlü starın ilginç hayat hikayesini bulabilir, mali değerleri ile birlikte tüm evleri, arabaları ve diğer mal varlıkları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz…

ACUN ILICALI’NIN BÜYÜLEYİCİ EV DEKORASYONUNDAN KARELER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Selim Yuhay Bu Perdeleri Sizler İçin Seçti !..

Güle Güle Oturun Selim Yuhay perde modellerini inceliyoruz binbirdekor.com'un bu sayfasında arkadaşlar. Bu dahi mimarın ikinci...

Kapat