Kuvars Mutfak Tezgahı Modelleri ile Çimstone

Mutfak dekorasyonunu yenileyen ve eskiyen mutfak dolaplarını tarihin karanlık sayfalarını gönderen okurlarımız için yeni mutfak dolaplarına ve mutfak tezgah arası dekorasyon örneklerine göz atmış, ilham kaynağı niteliğinde ki çeşitli görselleri daha önceki sayfalarımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu paylaşımlarımızı görmeyen takipçilerimiz var ise buradan mutfak dolabı modellerine, inanılmaz farklı ve yaratıcı mutfak tezgah arası dekorasyon örnekleri ve önerilerine de bu adresten göz atabilirler.

Ancak mutfak dekorasyonunu gözden geçirmekte olan binbirdekor.com okurları için tezgahlar ile ilgili olarak çok fazla bir alternatif sunmadığımızı fark ettik, sadece modern mutfak tezgahlarından çeşitli örnekler sunmuşuz, bir kaç cam mutfak tezgahı modelini sizlerle paylaşmışız ve suni mermer mutfak tezgahları hakkında bilgiler vermişiz.

Dolayısı ile hem bu bu açığımızı kapatmak, hem de sizleri zamanın modası kuvars mutfak tezgahları ile bilgiler vermek adına bu sayfamızı bu konu da lider markalardan biri olan Çimstone mutfak tezgahı modellerine ayırdık. Bu nedenle mutfak dekorasyonunuzu yenilemeye başlamadan hemen önce, mutfak dolaplarınızı ve mutfak tezgah arası dekorasyon ürünlerinizin de seçimini yapmadan bu tezgah modellerine mutlaka göz atmanızı öneririz.

İşe Çimstone mutfak tezgahları ile ilgili olarak sizleri biraz bilgilendirmekle başlayalım dilerseniz. Sonrasında bu ürünlerden güzel örnekleri beğenilerinize sunacağız arkadaşlar. Çimstone kuvars esaslı kompoze taş üretiminde bir dünya markası olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’ye kompoze taş teknolojisini getirerek doğal taşlara alternatif bir pazar yaratan Çimstone, Zemin ve cepheden banko ve tezgaha kadar farklı kullanım alanlarına uygun, üstün özelliklere sahip dayanıklı yüzey kaplama malzemesi üretiyor. Ayrıca doğal taşlarda ki klasik seçeneklerin aksine, farklı renk ve dokudaki ürünleriyle yüzey kaplamada alternatif çözümler sunuyor.

Çimstone hakkında bu kadar bilgi yeterlidir umarız, şimdi gelelim markanın mutfak tezgahı yapısına… Yukarı da belirttiğimiz gibi doğal taş dokularını doğadaki en sert taşlardan biri olan kuvarsın sağlamlığıyla birleştiren Çimstone, sağlam ve hijyenik, leke tutmayan, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanma özelliğine sahip mutfak ve banyo tezgahları üretiyor. Kuvars minerali sayesinde yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Çimstone tezgahları, aynı zamanda kuvars mineralinin ışıltısını ve sağlamlığını da yüzeylere taşıyor.

Eğilme ve darbe dayanımı yüksek, metal veya benzeri malzemelerle çizilmeyen, ömür boyu yüksek aşınma dayanımı gösteren Çimstone tezgahlarına, çeşitli pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler de verilebiliyor. İşin bir diğer güzel tarafı ise Çimstone tezgahlarının, isteğinize bağlı olarak dolap kapaklarınız ile uyumlu, değişik beklentilere uygun renklerde üretim alternatifine de sahip olması.

Bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümler sunan kuvars mutfak tezgahlarının sağlamlık ve farklı görünümünün yanında inanılmaz bir özelliği daha var, bizlerinde Çimstone sayesinde öğrendiğimiz bu bilgiye göre kuvars tedavi edici nitelikleri en yoğun taşlardan biriymiş. Beyin fonksiyonlarını uyarıyor, kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok ediyor ve pozitif enerji topluyormuş 🙂 Harika değil mi ?..

Şöyle bir hayal etsenize mutfaklarınız olması gerektiği gibi, hem görsel açıdan şık, mutfak dolabı kapaklarınızla uyumlu, hem materyal olarak dayanıklı, bunun yanında bir de mutfaklarınız da pozitif enerji yayan, tedavi edici özelliklere sahip, kuvarsın yaşam enerjisini mutfaklarınıza taşıyan mutfak tezgahları var, “tereyağlı ballı ekmek” yada “suyundan koy” benzetmeleri herhalde bu özelliklere “cuk” oturur 🙂 Dilerseniz şimdi gelin özelliklerini birer birer anlattığımız bu mutfak tezgahlarına ve uygulama örneklerine göz atmaya başlayalım, alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde hem bu görsel örneklere göz atabilir, hem de görseller eşliğinde Çimstone mutfak tezgahı modelleri hakkında teknik ve montaj bilgilerini inceleyebilirsiniz…

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI MODELLERİ ve ÖZELLİKLERİ

Burada gördüklerinizden daha fazla ürüne göz atmak ve Çimstone kuvars mutfak tezgahları hakkında daha fazla bilgi ve fikre sahip olmak adına bu adresi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir