Decovita Seramik ve Fayans Modelleri Büyülüyor !..

Decovita Seramik

Yepyeni seramik ve fayans modelleri ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda yeni bir marka olan Decovita konuk oluyor. Bir çok okurumuz bu markayı çok merak ediyor. Özellikle decovita seramik kimin yada decovita seramik sahibi gibi soruları çok alıyoruz. İşte bu sayfamızda tüm bu sorulara cevap veriyor, decovita banyo modelleri ile decovita katalog veya kartelasını beğeninize sunuyor ve decovita seramik fiyatları hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz…

Yeni Seramik Fayans Markaları

Son günlerde televizyon ekranlarında oldukça farklı bir reklam filmi dönüyor. Dünyanın egzotik ülkelerinin en değerli taşları, o ülkenin dilinde sunuluyor önce reklamda. O egzotik ülkelerin manzaraları eşliğinde ve yöresel kıyafetlerine bürünmüş insanların anlatımı ile görenlerin eşsiz desenlerine kayıtsız kalamadığı Şili‘nin Lapis Lazuli Kayası, Tunus‘un renkleri ile sizlere adeta bir şeyler fısıldayan Sahra Noir Kayası, Shanghai‘nin destansı bir yeşil renge sahip olan Julian Jade Kayası, İtalya‘nın başka bir dünyadan geldiği her halinden belli olan Rosso Levanto Kayasını, Zimbabwe‘nin renkleri ile görsel bir şölen sunan Eagle Black Kayası, Arjantin‘in “Yerin Altında ki Evren” olarak adlandırılan Nero Portoro Kayası, taşların bir sırrı olduğuna inanılan Hindistan‘ın Rain Forest Gold Kayası ve Amazon’un derinliklerinde yetişen ve sadece Amazon insanlarının bildiği Amazon Oak gibi ham maddeler anlatılıyor. Ardından bu otantik reklamların sahibi Decovita tanıtılıyor…

Decovita 60×120 Fiyatları

Gerçekten dikkat çekici bir reklam olmuş hazırlayanların emeklerine sağlık. Ancak bizim ilgimizi bu otantik taşların, ağaçların nasıl olup da fayans ve seramik haline getirildiği, bu egzotik ürünler ile üretilen seramik yer ve duvar karolarının mekanlarda nasıl durduğu, kısacası işin dekoratif ve teknik kısmı anlayacağınız. Dolayısı ile konu hakkında bizim gibi meraklı okurlarımız ve banyo, mutfak ve tuvalet gibi ıslak mekanlarını yeniden dekore eden yada tüm mekanlarında fayans yada seramik kullanmak isteyen takipçilerimiz için Decovita markasını ve ürünlerini mercek altına almaya karar verdik. İlk olarak marka hakkında sizleri biraz bilgilendirmek isteriz.

Sırlı Porselen Seramik

Makalemizin girişinde bahsettiğimiz egzotik ürünler gibi dünyanın desenini Decovita sırlı porselen seramik ile Türkiye’de üreten ve yaşadığınız her yere getiren marka aslında çok yeni, zira 40 milyon Euro’luk yatırımla, 162 bin metrekare arazi üzerine 45 bin metrekarelik kapalı alanda inşa edilen ve dünyanın en yeni teknolojilerinin kullanıldığı fabrikasının temelleri 2015 yılında atılırken, Decovita 2016 yılının Haziran ayında ilk deneme üretimlerine başlamış. Mevcut durumda yıllık dört milyon metrekare seramik üretim kapasitesine sahip olan Decovita “Yaşam Dekoru” sloganı ile çıktığı yolda yıllık 10 milyon metrekare üretim ve ihracat hedefinde. Marka hakkında bu kadar bilgi yeterlidir ve bu bilgiler sizlere Decovita kalitesi hakkında önemli ipuçları vermiştir umarız. Şimdi birazda markanın koleksiyonlarına inceleyelim.

Ahşap ve Taş Görünümlü Banyo Seramik

Henüz yeni bir marka olmasına rağmen çok fazla ürün seçeneği olduğunu hayretle gördüğümüz Decovita Seramik’in ürün gamı, dünyanın dört bir noktasından çıkarılan 1861 çeşit doğal taş desenin, 35 kişilik uzman Ar-Ge ve Ür-Ge ekibinin estetik tasarımı ile birleştirerek meydana getiriliyor. Decovita koleksiyonlarını, Mermer, Doğal Taş, Ahşap ve Beton dokuları altında toplarken, her dokunun altında farklı koleksiyonlar sunuluyor. Örneğin hemen üst tarafta ki resimde bu dokulardan Mermer serisinin Grigio koleksiyonunu görüyorsunuz.

Doğal Taş serisine ayrı bir paragraf açmak gerekiyor ve bizlerde öyle yapıyoruz. Earth, Earth Granada Decor, Earth Quadrato Decor, Pastel, Snowflake, Abstract, Cesano ve Cesano Decor olmak üzere 8 farklı koleksiyondan meydana gelen Doğal taş serisinin en tutulan seramik fayans modellerinden biri olan Earth Granada Decor koleksiyonunu hemen üst tarafta remide görüyorsunuz.

Decovita Seramik yer ve duvar karosu  modelleri tabi sadece burada gördükleriniz ile sınırlı değil. Aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde markanın diğer tüm ürünlerini de, başta fiyat bilgileri olmak üzere, ölçüleri ve özellikleri ile detaylı olarak inceleyebilirsiniz ki bizler mutfak ve banyo gibi ıslak zeminli alanlarınız veya diğer zemin ve duvar dekorasyonlarınıza başlamadan hemen önce seramik ve fayans sektörüne yeni bir soluk getiren Decovita ürünlerine mutlaka göz atmanızı öneririz, zira sonradan çok pişman olabilirsiniz…

DECOVİTA SERAMİK YER ve DUVAR KAROSU MODELLERİ DESENLERİ ÖZELLİKLERİ

Burada gördüklerinizden daha fazla ürüne göz atmak, Decovita seramik renk ve desenlerini yakından incelemek ve güncel Decovita seramik fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Decovita Showroom’dan çok özel görüntüler…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir