Hazır Asma Tavan Modelleri ile Zahmetsiz ve Ucuz Tavan Dekorasyonları

Led ve Spotlu Hazır Asma Tavan Modelleri

Hazır gergi tavan modelleri ve fiyatları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bir binbirdekor.com sayfasında daha sizlerleyiz. Bu sayfamızda asma tavan gibi maliyetli ve yorucu bir uygulamayı yaptırmak isteyen ancak bunun için yeterli bütçesi aynı zamanda vakti olmayan takipçilerimiz için tavan dekorasyonunda devrim niteliğinde olan bir ürün olan gergi tavan avize modellerini mercek altına alıyor ve hazır asma tavan fiyatları ile hazır asma tavan montajı hakkında detaylı bilgiler verip, görsellerini beğenilerinize sunuyoruz.

Hazır Asma Tavan Aydınlatma

Asma tavanlar artık yeni ve modern binaların olmazsa olmazları arasında yer alırlarken, evlerini yeniden dekore edenlerde salonlarında, yatak odalarında, oturma odaları ve antrelerinde güzel bir asma tavan tasarımı hayal ediyor veya yaptırıyorlar. Asma tavan uygulamalarına olan yoğun talep bu uygulamaların günbegün gelişmesine yol açarken, özel hastaneler, muayenehaneler, AVM ve çeşitli ofislerde yeni yeni karşımıza çıkan, gökyüzü ve manzara desenlerine sahip gergi tavan sistemlerinin de ortaya çıkmasına neden oldu. Bu arada gergi tavan sistemleri ile ilgili olarak buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hazır Asma Tavan Modelleri

Şimdi sizlere tanıtımını yapacağımız hazır asma tavan modellerinde de mantık yukarı da bahsettiğimiz gergi tavan sistemleri ile aynı. Ancak burada köklü bir tavan dekorasyonunuza girmek zorunda kalmıyorsunuz. Hele de bilindik alçıpan asma tavanlar gibi kırım döküm yeniden boyama gibi bir işle karşılaşmıyorsunuz. Üstelik birde bu normal alçıpan tavanlar için spot ve avize gibi aydınlama ürünleri de kullanacağınızı ve bunlarında ekstra bir maliyet yükleyeceğini var sayarsak, ürünün en büyük avantajının bu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Portatif Gergi Tavan

Ancak hazır gergi tavan modellerinin avantajları bununla da sınırlı değil. Ürün aslında bir avize olduğu için tavanınızda ki eski avizeyi sökerek yerine oldukça basit bir şekilde monte edilebiliyor. İşin bir diğer güzel tarafı da taşınırken bu ürünü tıpkı normal bir avize gibi sökebiliyor olmanız. Örneğin kiracı iseniz gergi asma tavanınızı sökerek yeni evinize monte edebiliyorsunuz.

Üstelik hazır gergi tavan avizenizde dilediğiniz görseli seçme şansınız var. İsterseniz, yüksek çözünürlüklü olmak kaydı ile en sevdiğiniz fotoğrafınızı, aile bireylerinizin resimlerini veya hayallerinizi süsleyen fotoğrafları bile bastırabiliyorsunuz bu ürünlere. Düşünsenize bebeğinizin odasında kendine ait fotoğrafı olan tamamen kişiye özel bir asma tavan ve avize var, ne kadar harika değil mi ?..

Hayal Penceresi Gergi Tavan

Hazır gergi asma tavan fiyatları ve ebatlarına gelecek olursak… Efendim ürün ebat ve fiyatları kullanım alanınızın genişliğine göre farklılık gösteriyor. Örneğin 12 metrekare alan için ideal ebatlar olan 80X68 ölçülerine sahip ürünlerin fiyatı 292,00 TL civarında. 22 metrekarelik bir salona sahipseniz sizin için 109X80 ideal ölçü gibi görünüyor ve bu ebatta bir hazır gergi tavana ödeyeceğiniz rakam ise 392,00 TL. Tabi alanınız daha geniş ise 140X100 ve daha büyük ebatlarda bulabiliyorsunuz…

Dilerseniz şimdi gelin hep birlikte alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bu ürünlerin birbirinden güzel uygulama örneklerine bir göz atalım. Böylelikle ürünleri daha yakından incelemiş olur, görseller eşliğinde sunduğumuz hazır gergi tavan avize modelleri hakkında detaylı bilgiler ile de ürün hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz…

HAZIR GERGİ TAVAN AVİZE MODELLERİ ÖZELLİKLERİ ve FİYAT BİLGİLERİ

1 Yorum “Hazır Asma Tavan Modelleri ile Zahmetsiz ve Ucuz Tavan Dekorasyonları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir