Karaca Şahane Kahvaltı Takımları ve Fiyatları 2021

Modern Kahvaltı Takımları

Kahvaltılarını ailesi yada konukları ile yapılan özel kahvaltıları önemseyen okurlarımız için kahvaltı takımlarını mercek altına almaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda sizler için hem en güzel, hem de en ucuz 6 kişilik kahvaltı takımı bulmak adına Schafer Kahvaltı Takımı ve Korkmaz Kahvaltı Takımı gibi çeşitli markaların ürünlerine daha önceleri göz atmıştık. Ayrıca yeni markalarımızdan Keramika Kahvaltı Takımı modellerini de incelemiş ve hayran kalmıştık. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz günlerde Karaca Yemek Takımı 6 Kişilik ve Yemek Takımı 12 Kişilik modellerini incelediğimiz yeni Karaca Kahvaltı Takımı modellerine göz atıyoruz…

Karaca En Yeni Kahvaltı Takımları 2021

Modern zamanların baş döndüren hızı içerisinde insanlar sabah kahvaltılarını yapmaya fırsat bulamazken yada insanoğlunun bu en önemli öğününü işyerlerinde basit bir kaç poğaça ile geçiştirirken, muhtemelen pazar sabahı kahvaltılarının önemi de gün geçtikçe artıyor. Bütün ailenin bir arada olduğu bu uzun soluklu kahvaltılar özenle hazırlanırken, özel kahvaltı takımları ile leziz kahvaltılıkların sunumu yapılıyor.  Hal böyle olunca da artık en basit kahvaltılar bile bir ziyafete dönüşüyor.

Karaca Kahvaltı Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bu sayfamızda olduğunuza göre sizin için de özellikle pazar sabahı kahvaltıları çok önemli ve en azından kahvaltıya aldığınız konuklar için özel kahvaltı takımları arıyorsunuz. Yoksa neden binbirdekor.com’un bu sayfasında olasınız ki 🙂 O halde gelin Karaca’nın en yeni kahvaltı takımlarını vakit kaybetmeden incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

Karaca 27 Parça 6 Kişilik Kahvaltı Seti Kare (Sandy White)

Bu günlerde Karaca Home mağazalarında en çok satılan kahvaltı takımlarında biri olarak karşımıza çıkan Sandy White modeli sadece güzel olduğu için çok satılmıyor arkadaşlar, bu takım aynı zamanda oldukça uygun rakamlara, indirimli olarak neredeyse yarı fiyatına satıldığı için kapış kapış gidiyor. Normalde 600,00 TL gibi bir fiyatla satılan bu ürün şu sıralar Karaca kampanyaları dahilinde 250,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Peki üst resimde gördüğünüz bu takımın içinde neler var gelin bir göz atalım.

Karaca  Sandy White 6 Kişilik Kahvaltı Takımı İçeriği ;

6 Adet servis tabağı(26 cm)
6 Adet çay fincanı
6 Adet fincan tabağı
4 Adet reçellik(10 cm)
2 Adet peynirlik(15 cm)
1 Adet zeytinlik(19 cm)
1 Adet tuzluk
1 Adet biberlik

Karaca 32 Parça Kahvaltı Seti (Perfect Beyaz)

Sade tasarımı ve bu tasarımı ile gayet uyumlu parlak beyaz rengi ile sade şıklığı yansıtan Perfect Beyaz kahvaltı seti, hem günlük ve hem de özel kullanımlar için son derece ideal bir seçim olarak görünürken, düz, desensiz bir ürün olduğu için her tür çatal kaşık bıçak servisi ile yada her hangi bir bardak ya da fincan ile kullanılabilme imkanı sağladığından son derece kullanışlı da bir ürün olarak öne çıkıyor. Üstelik bu takım sadece görsel zenginliği ile değil, fiyatı ile de bizleri şaşırtıyor, zira Karaca fiyat listesi üzerinde 500,00 TL olarak görünen bu takım, Şimdilerde indirimli olarak sadece 300,00 TL gibi oldukça uygun bir fiyatla sizleri Karaca mağazalarında bekliyor.

Karaca Perfect Beyaz 32 Parça Kahvaltı Seti İçeriği ;

6 Adet Servis Tabağı(25 cm),
6 Adet Çay Fincanı,
6 Adet Çay Fincan Tabağı,
6 Adet Çay Kaşığı,
2 Adet Zeytinlik(17 cm),
4 Adet Reçellik(12 cm),
1 Adet Tuzluk,
1 Adet Biberlik

Karaca Kahvaltı Takımlarını İnceleyin

Evet yukarıda Karaca Home markasının en tutulan ve en yeni iki ürünün sizlerle buluşturduk arkadaşlar. Fakat markanın ürün gamında 60 civarında kahvaltı takımı var. Takdir edersiniz ki bu ürünlerin hepsini bu sayfaya sığdırmamız imkansız. Ayrıca yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Dolayısı ile hem Karaca kahvaltı takımlarının diğer serilerine de göz atmak, hem de güncel fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olmak adına Karaca Home mağazalarına uğramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir