Cafelere Özel Sedir Koltuk Modelleri

Çift Kişilik Cafe Koltukları

Cafe, Restaurant ve bar gibi mekanlar için Çok değişik Cafe oturma grupları bulduk arkadaşlar. Aslında bunları Oturma grubu gibi genel bir isimlendirme ile anmak ne kadar doğru bilemeyiz, zira kendilerine has bir sürü farklı isimleri var. En bilineni ise Cafe sedir koltuk. Bunun yanında Sedir bank modelleri veya loca koltuk olarak da anılıyorlar. Gerçi o en bilinen isimleri biraz balkonlarda kullanılan Ahşap sedir modellerini çağrıştırıyor ama bu iki kişilik cafe koltukları her ne şekilde adlandırılırsa adlandırılsın, cafe gibi mekanların atmosferini tamamen değiştirdiği gerçeğini gölgelemiyor. Hal böyle olunca da cafe yada bar gibi mekanları işleten okurlarımız için bu harika ürünlere göz atmak, incelemek de kaçınılmaz oluyor.

Cafeler İçin Sedir Modelleri

Ev dekorasyonlarınıza gösterdiğimiz ilgi kadar olmasa da iş yerleriniz için de dekorasyon fikirleri ve  mobilya modellerinin en farklı olanlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz. Özellikle Cafe, Restaurant ve bar gibi mekanlar için oldukça değişik ürünleri de bulduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Mesela bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek Cafe Bar ve İşyerleri İçin Çok Özel Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemiz olsa gerek. Çünkü bu yazı içerisinde hiç bir yerde göremeyeceğiniz ve birebir iş yerinizin temasını yansıtan sınıflandırılmış duvar kağıtları var. Bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Ancak daha önce şu sedirleri inceleyelim.

Cafe Sedir Bank Tasarımları

Cafe yada bar veya modern bir restaurant… Bir çok rakibi olan bu tip mekanların müşteri çekebilmesi, elde ettiği müşterileri de müdavim haline getirmeleri için en önemli kriter dekorasyon ve mobilya ögeleridir. O mekana ait özel yiyecek ve içecekler yada sunum ve hizmet kalitesi bile bu ögelerin ardından gelir. Kendinizden pay biçin, dinlenmek yada eğlenmek için gittiğiniz bir mekanın ilk bakışta neyi dikkatinizi çeker ? Elbette ki bahsi geçen bu ögeler yani o işletmenin bir mekanı beğenmeniz yada ısınmanızı sağlar. Ardından o mekana özel yiyecek ve içecekler gelir.

Cafelere Özel Loca Koltuklar

Düşünsenize size bir mekan tavsiye ediliyor, çok değişik et yemekleri yada çok özel tatlıları var. Muhteşem kokteyller hazırlıyorlar, envai çeşit salatalar sunuyorlar. Hizmet kalitesi çok yüksek, sunumlar inanılmaz şaşalı. Ancak gelin görün ki dekorasyon ve mekanın tarzı arasında bir uçurum var. Oturma grupları veya masa sandalye takımlarında ergonomi ve konfor vasatı geçemiyor. Dinlenmek, farklı lezzetler tatmak için gidilen bu mekanda yemek yerken, eğlenirken yoruluyorsunuz 🙂

İki Kişilik Özel Cafe Koltukları

Böyle bir mekana bir daha gitmek ister misiniz bilemeyiz ama, bir de yukarıda bahsettiğimiz gibi, yiyecek ve içecekleri zaten güzel, hizmet kalitesi yine yüksek, sunumları detaylı bir iş yerinin bir de konforlu oturma gruplarına sahip olduğunu düşünsenize…

Yeni Moda Cafe Sedir Koltuklar

Mesela paragraf aralarında görsellerini paylaştığımız bu sedir tarzı koltuklar gibi. İnsanı bırakın oturmayı, bakarken bile dinlendiriyor bu koltuklar. Dekoratif görünümleri de cabası. Üstelik iş yerinin kimliğine göre özel olarak imal edilebiliyorlar.

Özel Tasarım Cafe Koltuk Modelleri

Dilediğiniz renk ve modelde sedirler yaptırabiliyorsunuz. Özel renkler, özel kumaşlar seçip, kapitoneler, baklava desenleri ekleyebiliyorsunuz. Hatta alt resimde gördüğünüz gibi köşe modül tasarımı bile yaptırabiliyorsunuz.

Cafe Sedir Fiyatları

Fiyatlarını merak ettiniz doğal olarak. O zaman sizleri fazla merakta bırakmayalım. Efendim iki kişilik bu sedir yada loca koltukların fiyatları da gayet uygun, zira bu ürünler bir çok üretici tarafından genelde 350 ile 400 TL aralığında değişiyor. Tabi kişiye özel tasarımlarda istenilen modele göre fiyatlar değişiyor…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir