Çok Güzel Likralı Koltuk Örtüleri

Koltuk Takımı Döşeme Yenileme

Koltuk takımlarını yenilemek kolay bir iş değil, bunun için minimum 3.000 TL gibi bir para gerekiyor ve dolayısı ile insanlar eski koltuk takımlarını yenileme için daha yaratıcı çözümler bulmaya çalışıyor. Bu eski koltukları yenileme çözümleri konusunun başında ise eski koltuk takımları döşeme değiştirme fikri bir hayli popüler.

Koltuk Takımı Döşeme Değiştirme

Fakat günümüzde koltuk takımı döşeme kumaşları adeta bulunmaz Hint kumaşına döndü. Zira koltuk takımı döşeme fiyatları şu sıralar inanılmaz yüksek. Üçlü koltuk, ikili koltuk ve 2 adette berjerden meydana gelen bir koltuk takımını yeniden kaplatmak, 2.000 TL civarında rakamlara ulaşıyor. Tamiri onarımı vesaire bu rakam 3.000 Liraya kadar ulaşıyor.

Dolayısı ile koltuk takımı döşemeleri yada kaplamalarını değiştirmek artık o kadar da cazip değil. Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi 2.500 – 3.000 TL aralığında. Astarı yüzünü bulmuyor anlayacağınız.

Modern Koltuk Örtüleri

Bu nedenle artık insanlarda akıllandı, koltuk takımı döşettirmek yerine yeni bir koltuk takımı satın almanın daha mantıklı olacağını düşünüyorlar. Peki bu kadar parası olmayanlar eski koltuk takımlarını yenilemek adına ne yapıyor ?

Unutmayın ki bu güne kadar yapılan icatların tek amacı ihtiyaçtır. Şu anda adını hatırlayamadığım bir düşünür yine tam olarak hatırlayamadığım ama yaklaşık olarak yokluklar keşifleri doğurur gibi bir felsefe ortaya atmıştır ki bunun ne kadar doğru olduğunu bu gün streç koltuk örtüsü yada likralı koltuk örtüsü satın alan insanların doğruladığını görüyoruz.

Hatta buna bile parası olmayan insanlar o kadar para vermemek adına, Google’da streç koltuk örtüsü nasıl dikilir gibi aramalar yaparak işi daha da ucuza getirmeye çalışıyorlar.

Likralı Koltuk Örtüsü Modelleri

Koltuk takımları öyle ha deyince değiştirilebilen ürünler olmadığından genellikle uzun yıllar kullanım amacı ile sağlam ve kaliteli olanlarından seçilir ve yıllarca kullanılır. Hatta bir çoğumuzun anne ve babalarının evlerinde halen çocukluğunuzun büyük bir bölümüne damga vurmuş koltuk takımları mevcuttur, zira artık onlarda ailenin bir ferdi haline gelmiştir.

Ancak zaman içerisinde göze iyice aşina olan ve artık sıkıntı yaratmaya başlayan bu takımları öncelikle yıpranmayı engellemek ve aslında ise görünümlerini bir nebze değiştirmek adına kılıflarla kaplamak oldukça zekice bir fikirdir. Kim keşfetti ise aklıyla bin yaşasın, tabi eğer hala hayatta ise 🙂

Ucuz Koltuk Döşeme

Sözü daha fazla uzatmayacağım ve bu ahval içerisindeki binbirdekor.com takipçileri için koltuklarınızın imajını hakikaten değiştirecek likralı ve desenli koltuk örtülerine göz atacağım. Fiyatları 150 TL ile 200 TL aralığında değişen en güzel likralı koltuk örtülerinin birbirinden güzel görsellerini alt tarafta ki foto galerimiz içerisinde beğenilerinize sunacağım…

LİKRALI KOLTUK ÖRTÜSÜ MODELLERİ GÖRSELLERİ FOTO GALERİ

“Çok Güzel Likralı Koltuk Örtüleri” Konusunda 3 Yorum Var

  1. lakleli koltuk örtüsünün 3+3+1+1 bej üzerine kırmızım güllü istiyorum kargo dail kac tl olacak 🙁

  2. ürünlerinizi beğeniyorum.Ama nasıl alacağımıza dair açık bir bilgi vermiyorsunuz.lütfen nasıl ulaşacağımızı ve nasıl sipariş vereceğimiz ile ilgili net bir bilgi verin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir