Dekorasyonda yeni trend pleksi panel

Duvar dekorasyon fikirleri pleksi panel uygulamaları modelleri resimleri…

pleksi panel modelleri

Bir dekorasyon sitesi editörü olarak hemen hemen her yeniliği yakından takip etmeye çalışırken, arada bazı önemli detaylarıda kaçırdığımız olmuyor değil, ancak bunun sebebi hızla gelişen dekorasyon sektörü ve gün geçtikçe değişen dekorasyon trendleri olsa gerek. Evet bir dizi itirafın ardından hemen konuya girmek istiyorum değerli binbirdekor.com takipçileri bu hafta sonu en sevdiğim hobim olan yapı market turlarını gerçekleştirirken, Jilda ‘ya ait bir tasarım olan pleksi paneller ile karşılaştım. Yapı marketlerde paketler halinde halinde satılan bu ilginç dekorasyon aksesuarının ne olduğunu ilk başta anlayamadım ve reyon görevlisinden yardım istedim. Sağolsun detaylı bir şekilde anlattı bu muhteşem aksesuarı. Bende vakit kaybetmeden sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar.

İşte renk ve model alternatifleri ile mekan dekorasyonunuzda farklı ve ışıltılı bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu panellerin özellikleri :
Dış cephe döşeme tavan duvar ve iç mekan dekorasyon oluşumun da tamamlayıcı unsur olarak kullanılıyorlar.
Birçok renk ve model alternatifi var ve cafe, resturant, hotel, spa, avm, ofis, sosyal alan, mağaza, vitrin gibi mekanlarda ara bölüm seperatör olarak aliminyum aparatı ve orijinal kancası ile monte ediliryor.
Dekaratif ferah ve trasparan bir görünüm elde etmenizi sağlar.Renk alternatifleriyle tek renk veya istediğiniz renkleri kullanarak değişik model ve tasarım yapılabiliyor.
Uygulanacak mekanda görmek istemediğiniz detayları gizlerken, son derece şık ve dekoratif bir görünüme kavuşturuyor.
29X29 ebatlarında olan Pleksi panellerin uygulaması çok kolay ve pratik olarak tasarlanmış.
4 kenar kısmında bulunan 2.5 cm delikler paralel ve simetrik olarak vida veya kanca ile monte ediliyorlar.

Paket içerisinden Asma Aparatı, 36 Adet Pleksi Panel, 75 Adet Krom Kanca, dübel ve vidalar çıkıyor…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir