Yeni Sezon Nevresim Takımları İle Soley

Soley Çift Kişilik Nevresim Takımları ve Fiyatları

Yatak odalarında farklı nevresim takımı dokunuşları ile fark yaratmak isteyen okurlarımız için bu defa ürünlerini inceleyeceğimiz markamız Soley.

Daha önce özdilek nevresim takımları ve taç nevresim takımı modellerini incelemiş ayrıca karaca nevresim takımı modellerine de göz atıp, karaca home nevresim takımları fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık efendim.

Soley Yerli ve Milli

Fakat bu markayı ilk defa duyanlar için Soley hakkında biraz bilgi vermek isteriz. 1951’den bu yana Anadolu’nun üretici güçlerinden biri olan Birlik Mensucat A. Ş. tarafından 1989 yılında Kayseri’de kurulan Soley günümüzde ülkemizin köklü kuruluşları arasında yer alıyor.

Gücünü Türkiye’den Alıyor

Üretim gücünün tamamını da yine Türkiye’den alan ve ürünlerini bütün dünya ülkelerine pazarlayan Soley, insana ait değer ve standartlarıyla her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

Günümüzde yatak, ev tekstili, havlu ve bornoz ürünleri ile gerçekleştirdiği ihracat kapasitesiyle Anadolu’nun ve Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşları arasında yerini alarak, ülkemizin gelişen yüzünü en iyi temsil eden kuruluşlardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

Modern Nevresim Takımları

Evet Soley hakkında bilgi verildikten sonra konumuza hızlı bir giriş yapabiliriz. Efendim yatak odası dekorasyonun en önemli argümanların dandır nevresim takımları ve yatak örtüleri.

Zevkli ve doğru seçilmiş bu ürünler yatak odanızı bir anda cennet bahçelerine çevirebilir, aksi halde ise cehennemi yaşamanız içten bile değildir. Dolayısı ile nevresim takımı seçimi yaparken oldukça ince eleyip sık dokumanız da fayda var.

Soley Nevresim Takımı Fiyatları

Bu konuda binbirdekor.com olarak sizlere yardımcı olmak adına sürekli piyasa araştırmaları yapıyor ve sayfalarımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Örneğin bu sayfamızda şu sıralar yeni bir nevresim takımı ile yatak odasında farklı bir rüzgar estirmeyi düşünen takipçilerimiz için, 99,00 TL ile 160,00 TL fiyat aralığında satışa sunulan Soley ‘in yeni sezon çift kişilik nevresim takımlarının birbirinden güzel görsellerini alt taraftaki foto galerimizde inceleyebilirsiniz.

SOLEY YENİ SEZON NEVRESİM TAKIMLARI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir