Almanya’dan Hazır Mutfak Modelleri (Şafak Küchen)

Hazır mutfak markaları ve modelleri çok merak edilir oldu ülkemizde, zira zaman içerisinde modern dekorasyon tarzlarının trend haline gelmesi, hazır mutfak üreticilerinin üretim bantlarından kaliteli ürünler çıkarması mutfak yenileyecek olanları ve müteahitleri bu yöne çekti.

Aslında bu sektör ülkemizde yıllardır var olmasına son yılarda yaşadığı atılımı yaşamamıştı. Oysa ki Avrupa’da belkide vasıflı eleman azlığından insalr yıllardır hazır mutfakları tercih ediyorlar. Hatta bu konuda ülkemiz yurttaşlarının Avrupa’da açtıkları imalathanelerede bir hayli yoğun ilgi var ki bu üreticilerden biri de şimdi birbirinden güzel mutfak tasarımlarını inceleyeceğimiz Şafak Küchen.

Almanya merkezli Şafak Küchen, modern ve şık hazır mutfak tasarımları ile Avrupa’nın bir çok ülkesinde tanınan ve tercih edilen bir marka. Bizler binbirdekor.com editörleri olarak bu mutfaklara tabiri caizse hasta olduk. Mutfaklarını yenilemekte olan, yeni mutfak yaptıran gurbetçi dostlarımızında bu mutfakları görmesi gerektiğini düşündüümüzden, Şafak Küchen ürün gamından seçtiğimiz bazı mutfak tasarımlarını foto galerimizde bir araya getirdik. Dolayısı ile bu görsellere göz atmadan mutfak dekorasyonunuza başlamamanızı öneririz.

2016 AVRUPA HAZIR MUTFAK TASARIMLARI GÖRSELLERİ (ŞAFAK KÜCHEN)

 

       

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İnanılmaz Güzel TV-Duvar Ünitesi Tasarımları (Evgör)

Hiç Şüphesiz son bir kaç yıldır evimizin en önemli dekorasyon aksesuarları ve vazgeçilmez mobilya modelleri arasında TV-Duvar üniteleri yer alıyor....

Kapat