Almanya’dan Hazır Mutfak Modelleri (Şafak Küchen)

Alman Mutfak Markaları

Efendim bu gün yurt dışında yaşayan ve bizleri takip eden gurbetçi okurlarımız için bir sayfa açıyoruz. Daha önce mutfak dolaplarını yenilemek üzere olan bu okurlarımıza yardımcı olmak adına pek bir şey yapmadığımız fark ettik. Sadece çeşitli Amerikan mutfak modelleri ve genel anlamda fikir vermek adına Modern mutfak Modelleri ile ilgili görsel örnekler o kadar. Ha kendimize haksızlık etmeyelim, bir de Alman mutfak markaları arasında yer alan ve tüm Avrupa’ya hitab eden, İngilizce adı ile Nolte kitchen Almanca adı ile Nolte Küchen mutfak tasarımlarını hayranlıkla incelemişiz. Ancak bunlar yetersiz, biraz daha geniş çaplı bir araştırma yapmaya karar verdik ve bu sayfamızı Almanya’dan Türk kökenli bir hazır mutfak markasına ayırdık.

Mutfak Dolabı Çeşitleri

Aslında mutfak konusunda epeyce bir repertuvara sahibiz. Detaylı bir mutfak dekorasyonuna girip de mutfak dolabını yenilemek üzere olan veya çeşitli nedenlerle mutfak dolaplarını değiştirmek zorunda kalan okurlarımız için bu güne değin mutfak dolabı yada hazır mutfak markaları ve ürünleri hakkında yüzlerce inceleme yazısı yayımlamışız binbirdekor.com sayfalarında. Hazır mutfak markaları ve modellerine göz atarak Mutfak Modelleri ve Fiyatları hakkında sizleri elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalışmışız. Bunun yanında yapı marketlerimizi bile gezmiş, başta Ikea hazır mutfak dolapları fiyatları olmak üzere Bauhaus Hazır Mutfak dolapları ve Tekzen hazır Mutfak modelleri gibi başlıklar altında bu marketlerin ürünlerini sizlerle paylaşmışız.

Almanya Hazır Mutfak Modelleri

Tabi konu girişinde de vurguladığımız gibi bunlar genel olarak Türkiye’deki binbirdekor.com takipçileri adına yapılan araştırmalardı. Şimdi gurbette ki okurlarımız içinde biraz araştırma yapma zamanı ve bu araştırmalar sonucunda karşımıza çıkan ve ürünlerine hayran kaldığımız Türk kökenli Alman mutfak markası Şafak Küchen. Hadi şimdi markanın bu birbirinden modern mutfak dolaplarını vakit kaybetmeden incelemeye başlayalım.

Şafak Küchen Hazır Mutfak Almanya

Hazır mutfak markaları ve modelleri çok merak edilir oldu ülkemizde, zira zaman içerisinde modern dekorasyon tarzlarının trend haline gelmesi, hazır mutfak üreticilerinin üretim bantlarından kaliteli ürünler çıkarması mutfak yenileyecek olanları ve müteahhitleri bu yöne çekti. Aslında bu sektör ülkemizde yıllardır var olmasına son yıllarda yaşadığı atılımı yaşamamıştı.

Oysa ki Avrupa’da belkide vasıflı eleman azlığından insanlar yıllardır hazır mutfakları tercih ediyorlar. Hatta bu konuda ülkemiz yurttaşlarının Avrupa’da açtıkları imalathanelere de bir hayli yoğun ilgi var ki bu üreticilerden biri de şimdi birbirinden güzel mutfak tasarımlarını inceleyeceğimiz Şafak Küchen.

Şafak Küchen Mutfak Modelleri

Almanya merkezli Şafak Küchen, modern ve şık hazır mutfak tasarımları ile Avrupa’nın bir çok ülkesinde tanınan ve tercih edilen bir marka. Bizler binbirdekor.com editörleri olarak bu mutfaklara tabiri caizse hasta olduk. Mutfaklarını yenilemekte olan, yeni mutfak yaptıran gurbetçi dostlarımızın da bu mutfakları görmesi gerektiğini düşündüğümüzden, Şafak Küchen ürün gamından seçtiğimiz bazı mutfak tasarımlarını alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bir araya getirdik. Dolayısı ile yurt dışında yaşıyorsanız bu görsellere göz atmadan mutfak dekorasyonunuza başlamamanızı öneririz.

ALMANYA HAZIR MUTFAK GÖRSELLERİ (ŞAFAK KÜCHEN)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir