30 Şahane Konsol Önü Aksesuar Modeli Konsol Setleri

Salon Aksesuarları Konsol Süsleri

Salon mobilya ve dekorasyonunun olmazsa olmazlarındandır, aynalı konsollar ve bu konsolları süsleyen aksesuarlar. salonlara bir kimlik kazandırır bu muhteşem ikili. Hele de doğru Mim Aksesuar yada Konsol takımı seçilirse küçük bir detay olarak görünen bu dekoratif objeler salon dekorasyonuna tahmin ettiğinizden daha fazla katkı sağlayacaktır. Bu konuda binbirdekor.com olarak sıklıkla farklı paylaşımlar yapıyoruz. Örneğin son olarak İthal Salon Aksesuarları ile ilgili olarak güzel örnekleri beğenilerinize sunmuştuk. Ayrıca sizler için hem şık, hem de ucuz salon aksesuarları bulmak adına daha önceki sayfalarımızda başta Kırık Cam Salon aksesuarları olmak üzere, 7 Parça Salon aksesuarı ve 3lü Konsol Seti modellerinde en güzel örnekleri binbirdekor.com sayfalarında sizler için bir araya getirmiştik. Bu sayfamızda yine ev dekorasyonlarınıza katkıda bulunmak ve sizlere fikir vermek adına birbirinden şahane salon aksesuarları, daha doğrusu konsol önü aksesuar modellerine göz atıyoruz.

Konsol Önü Dekorasyon Aksesuarları

Muhtemelen ev dekorasyonunuzda epey köklü bir değişikliğe gittiniz ve işin en ağır kısmını bitirdiniz. Boya badana işler bitti, kapılar pencereler takıldı, parkeler döşendi, dolaplar monte edildi. Yeni alınan yada diktirilen perdeler takıldı, yine yeni halılar serildi. Hatta dekorasyon ve tadilat sonrası temizliği bile bitirdiniz. Kısacası her şey yerli yerinde ve artık heyecanla beklediğiniz o ince işçiliğe geçebiliriz hanımlar 🙂 Nedir o ince işçilik ? Tabi ki artık evimizi dekoratif objeler ile süsleme zamanı ve büyük ihtimalle sizlerde şimdi bu aşamada, Cam Salon aksesuarları ve kısacası dekoratif ev aksesuarları aramaktasınız.

Üfleme Cam Salon Aksesuarları

Yukarıda anlattıklarımızdan sonra büyük bir ihtimalle bu kadar detayı nereden bildiğimizi merak edip, sizleri internet üzerinde izlediğimiz gibi bir komplo teorisinin etkisine kapılabilirsiniz. Endişelenmeyin, teknoloji konusunda henüz dekorasyon konusunda olduğumuz kadar, yani o kadar bilgimiz yok 🙂 Bu kadar detayı nereden bildiğimize gelince, yukarıda bahsettiğimiz evrelerden hemen hemen tüm editör arkadaşlarımız geçti. Hemen hepimiz evlerimizi A’dan Z’ye yeniden yaptırdık. Hem de bazılarımız bir kaç kere 🙂 Yani dekorasyon sitesinde editör olacak kadar tekrarlayarak profesyonelleşti bu konuda 🙂

Modern Konsol Süsleri

Anlayacağınız damdan düşenin halinden damdan düşen anlar ve sırf bu nedenle bile doğru adreste olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Evet şimdi gelelim konumuza arkadaşlar. Konsolunuz var ve bu konsol için nasıl bir aksesuar yada set kullanacağınız hakkında henüz bir fikriniz yok. Çeşit çok fazla olduğundan araştırdıkça daha da dibe batıyor, kararsızlık denizinde boğuluyorsunuz. Sonuçta bu aksesuarlar hiç de ucuz şeyler değil ver her canınız istediğinde yada sıkıldığınızda salonunuz için yeni aksesuar almak biraz zor.

Salon Aksesuar Seçimi

Dolayısı ile salonlarınıza aksesuar seçerken son derece ince eleyip sık dokumanızda fayda var. Aksesuarlarınız öyle seçmelisiniz ki hem dekorasyon tarzınız (klasik yada modern) ile birebir uyumlu olacak, hem de evin genel tonları ile aynı olmasa da çok yakın olacak. Evet bu bahsettiklerimiz omuzlarınızdaki yükü biraz daha arttırdı ve sizi olduğunuzdan dahada seçici ve kararsız bir hale getirdi değil mi ?

Birbirinden Güzel Konsol Süsleri Konsol Setleri

Endişelenmeyin, bir kaç salon aksesuarı için paranoya yaşamaya hiç gerek yok 🙂 Çünkü yanınızda binbirdekor.com var. Efendim konu girişinde de vurguladığımız gibi sizlere fikir vermek için her biri diğerinden daha güzel bir dizi konsol önü aksesuar modelini hemen alt tarafta sizler için bir araya getirdik. Bu foto galeri içerisinde aradığınız tarzda bir aksesuar mutlaka bulacak ve büyük bir ihtimalle hedefi tam 12’den vuracaksınız. Şimdi aksesuarlarınızı seçmek için galeriye giriş yapın, ardından gözlerinizi kapatın ve bu muhteşem aksesuarları salonunuzda hayal edin…

KONSOL ÖNÜ DEKORATİF AKSESUAR SETLERİ ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir