Almanya İthal Hazır Mutfak Modelleri (Nolte)

Hazır mutfak markalarını incelerken başınız döndü herhalde. O zaman biraz soluklanalım ne dersiniz, yurt dışına çıkalım, mesela Almanya’ya gidelim. Hazır mutfaklara birde Alman mühendisliği, kalitesi ve sağlamlığı açısından bakalım.

Alman hazır mutfak markası var mı bilmiyorsunuz değil mi ?.. Merak etmeyin bizlerde bilmiyorduk, tamamen bir tesadüf üzerine Alman hazır mutfak markası Nolte ile tanıştık. Ürünlerini inceledik ve bu güzel hazır mutfak modellerini vakit kaybetmeden sizlerle paylaşmak istedik. 1958 Yılından bu yana mutfak imalatı yapan markanın, başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Adana, Bursa, Antalya, İzmir, Kayseri, İzmit ve Gaziantep’te mağazaları var üstelik.

Nolte ürün gamında, klasik (çerçeveli kapak) ve Modern (düz kapak) olmak üzere iki farklı tasarıma yer verilmiş. Anlayacağınız hem modern, hem de klasik severlerin zevklerine hitap ediyor Nolte Hazır mutfakları. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve foto galerimizde yer alan Nolte hazır mutfak modellerine hep birlikte göz atalım…

ALMAN NOLTE HAZIR MUTFAK MODELLERİ DOLAPLARI GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bellona’dan Country Tarzı Belissa Köşe Takımı

Bellona 2016 köşe takımı modelleri fiyatları görselleri bellona yeni çıkan köşe koltuk takımları Belissa köşe...

Kapat