Modern Çift Katlı Ranza Modelleri

İki çocuklu olup, küçük apartman dairelerinde oturan aileler için idealdir bu fonksiyonel ve çift katlı ranza modelleri. Ancak bizim zamanımızın çift katlı ranzaları genellikle demir profilden olur ve gıcırtıları nedeni ile sabaha kadar yatırmazdı.
Şimdi ise bu ranzalar olumlu bir evrim geçirip konforlu ve şık bir hale geldiler. Hatta artık sadece iki kişilik değil, dört kişilik bile olabiliyorlar. Oda içerisinde ayrı bir oda gibi duran bu dekoratif yataklarda yatmak oldukça zevkli olacaktır, Ne dersiniz ?…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan İstikbal'in Yeni Genç Odası NEON başlıklı makalemizde genç odası modelleri ve fiyatları, istikbal genç odaları ve istikbal genç odası 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Modern Çift Katlı Ranza Modelleri ranza,bazalı ranza modelleri,çift katlı ranza fiyatları,çift katlı ranza modelleri,ranzalar,sihirli ranza modelleri,ranza çeşitleri,ahşap çift katlı ranzalar,çocuk ranza modelleri ve fiyatları,erkek çocuk çift katlı fiyatları istikbal, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Etiketler:

Modern Çift Katlı Ranza Modelleri Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. murat diyor ki:

  merhabalar bu ilk resimdeki 4 ranza modelini nerede bulabilirm?

  1. admin diyor ki:

   Merhabalar Murat, öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Bu ranza modelleri her hangi bir markaya ait ürünler değil, profesyonel iç mimarlar tarafından oda yapısına göre tasarlanan ve özel olarak yaptırılan ürünlerdir. Siz de usta bir marangoza sitemizde görselleri örnek göstererek bu ürünü tedarik edebilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir, Sağlıklı günler…

 2. emine diyor ki:

  odayı iki ayrı odaya ayıra bir ranza dekoru arıyorum kızım ve oğlum için. yardımcı olursanız sevinirim…

  1. admin diyor ki:

   Sizin için yaptığım araştırmalarsonunda bu tip bir ürüne ülkemizde her hangi bir markada malesef rastlayamadım. Ancak size maharetli bir marangozda yardım almanızı tavsiye edebilirim.

 3. furkan diyor ki:

  18. ranza fiyatını öğrenebilirmiyim

  1. admin diyor ki:

   Merhaba Furkan… Burada görsellerini gördüğün ranzalar Avrupalı tasarımcılara ait ve mekanlara özel konseptler. Yani ülkemizde herhangi bir firma tarafından satılan ürünler değil. Ancak böyle bir ranzaya sahip olmak istiyorsan, maharetli bir marangoza bu fotoğrafı gösterip aynısını yaptırmanı tavsiye ederim. Bu yöntem sana ve evine özel bir ürün ortaya çıkarmakla kalmayacak maddi anlamdada sana bir avantaj sağlayacaktır.

 4. bayram diyor ki:

  bence bunların fiyatları da yazılmalı

 5. nurcan diyor ki:

  merhaba bu modelleriniz çok güzeller keşke bizim memleketimiz dedeolsaydı…

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
decortie_zeus_kitaplik
Decortie’nin Şahane Kitaplık Modelleri

Ürünlerine hayran olduğum Decortie'nin, sadece bir kaç kitaplık modeline yer verecektim ilk başta...  Ancak kıyamadım, bu rengarenk ve modern şekillerle...

Kapat
boya1