İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları Detaylı İnceleme

En Yeni Ranza Modelleri Fiyatları Binbirdekor’da

Ranza konusunda ki araştırmalarımız devam ediyor arkadaşlar. Son olarak ülkemizin dünyaca ünlü bebek, çocuk ve genç odası üreticisinin ürünlerini Çilek ranza modelleri ve fiyatları başlığı altında incelemiştik. Ayrıca Türkiye’nin en önemli mobilya markaları da Bellona ranza modelleri ve Kelebek Mobilya Ranza Modelleri başlıkları altında fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelenmişti binbirdekor.com’un daha önce ki sayfalarında. Tabi ranza olayına sadece marka bazında bakmadık, zira sürekli bir gelişim içerisinde olan bu ürünleri, Dolaplı ranza modelleri ve 3 lü Ranza Modelleri ve Fiyatları gibi tasarım farkları ile birlikte bilgi ve beğenilerinize sunduk efendim. Bu gün ise yine ülkemizin lider mobilya markalarından biri olan İstikbal’in ranzalarını sizlerle paylaşacağız.

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları

Özellikle iki oda bir salon evlerde çocuk odası başlıca sorunlardan biri, iki çocuklu aileler çocuklarının odalarını ayıramadıkları için genellikle iki çocuğa dar bir oda vermek zorunda kalıyorlar. Yataklar konusundaki sıkıntı ranzalar ile halledilmeye çalışılıyor. Bu türde milyonlarca aile olduğunu var sayarsak bu ürün gamına nasıl bir talep olduğunu varın siz düşünün.Tabi doğal olarak bu geniş pazar üreticilerin iştahını kabartırken, yepyeni ürünler tasarlamalarına neden oluyor. Kendi zamanınızda ki demir ranzalar ile yeni nesil ranzalar arasındaki fark bu durumu açıkça ispatlıyor. Örneğin İstikbal’in ranzaları, insan bu ranzaları görünce ister küçük, isterse geniş ve saray gibi evde yaşasın bu şahane tasarımları kullanmak istiyor. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen bu markanın ürünlerini fiyat ve görselleri ile birlikte incelemeye alalım…

İstikbal Gold Genç Odası Ranza

İstikbal’in en tutulan genç odası takımlarından biri olan Gold genç odası takımı ranza seçeneği ile satışa sunuluyor. Opak renklerin kullanıldığı ve son derece zarif bir tasarıma sahip olan Gold genç odasının ranzası da hakikaten ranza almadan görülmeye değer ürünler arasında yer alıyor. Üstelik bu ürün şu sıralar 3.532,00 TL yerine İstikbal kampanyaları ve KDV indirimi ile 2.263,00 Liraya kadar düşüyor.

İstikbal Ranza Modelleri Trend Genç Odası

Gerek basit  ve sade tasarımı, gerekse renk harmonisi ile dikkat çeken Trend genç odasının ranzası da modern ranza modelleri arayanlar çin ideal bir seçenek olarak görünüyor. Üstelik bu üründe hem kız çocuklar, hem de erkek çocuklar için, pembe ve sarı olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunulmuş. Bu üründe yine İstikbal kampanyaları dahilinde 2.547,00 TL yerine 1.632,00 TL fiyatla sizleri İstikbal Mağazalarında bekliyor.

İstikbal Ranza Çeşitleri Gallery Genç Odası

İstikbal’in ranza ürün gamına en son eklediği ürün ise Gallery serisi genç odası takımında boy gösteriyor. Hafif İskandinav dokunuşların yer aldığı, dolayısı ile Ikea ranza modelleri gibi bir görüntü veren bu ranza farklı tarzı ve modern tasarımı ile göz dolduruyor. Bu ranzanın fiyatına gelecek olursak efendim, İstikbal fiyat listesinde 3.490,00 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yine İstikbal indirim ve kampanyaları dahilinde bu ürün 2.555,00 Liraya düşüyor.

Tabi yukarıda verdiğimiz bu fiyatlar kampanya ardından değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ranzaları daha yakından görmek, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına size en yakın İstikbal satış noktasına uğramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir