Bellona Ranza Modelleri ve Fiyatları Detaylı İnceleme

Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

Küçük evlerde yaşayıp da birden fazla çocuğa sahip olan okurlarımız için ranza markaları ve değişik ranza modelleri aramaya devam ediyoruz. Bir kaç gün önce Çilek ranza modelleri ve fiyatları ile İstikbal ranza modelleri ve fiyatları sayfalarımıza konuk olmuşlardı hatırlarsanız. Markalarımızın yanında yapı market ürünlerine de Koçtaş Ranza ve Ikea Ranza modelleri yine fiyat bilgileri ve görselleri ile binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturulmuştu. Ayrıca yeni moda ve çok işlevsel Dolaplı ranza modelleri ile üçlü ranza modelleri de farklı tasarımları ile editörlerimiz tarafından sizler için incelenmişti. Bu ürünlere linkleri tıklayarak göz atabilirsiniz. Fakat şimdi en yeni Bellona ranza modelleri ve Bellona ranza fiyatları hakkında bir araştırma yapıyoruz.

Bellona Ranza Modelleri ve Fiyatları

Evet ranzalar marka marka model model tüm detayları ile birlikte incelenirken, sırayı geçtiğimiz yıl,
Bellona Genç Odası Belissa ve Bellona Genç Odası Basel modelleri ile kendine hayran bırakan ve ülkemizin lider mobilya markalarından Bellona Alıyor. Bu sayfamızda başta içerisinde yer alan Mavenna ranza olmak üzere, Kampüs ve Portivo ranza modellerini sizler için masaya yatırıyoruz.

Bellona Genç Odası Mavenna

Meşe, mavi ve opak beyaz gibi üç harika rengin kombinasyonu ile vitrinlere çıkan Mavenna genç odası Bellona markasının nadir bulunan ranzalı genç odası takımlarından biri. Ranza tasarımı ise yine aynı renk konfigürasyonu ile satışa sunuluyor. Ranza fiyatı 3.385,00 TL olarak görünse de bu rakam Bellona kampanya ve KDV indirimi ile birlikte 2.343,00 Liraya kadar düşüyor.

Bellona Ranza Kampüs

Yine opak beyaz, mavi ve lacivert renk konfigürasyonu ile satışa sunulan Kampüs genç odası takımının ayriyeten dijital baskılı etiket uygulaması ile görsel zenginliği artırılmış ve oldukça farklı bir tasarım oluşturulmuş. Bu genç odası takımının sadece ranza fiyatı ise 3.425,00 TL. Ancak yine kampanya ve indirimler ile bu ürün şu sıralar 2.371,00 TL fiyatla sizleri Bellona mağazalarında bekliyor.

Bellona Ranza Portivo Genç Odası

Geçtiğimiz günlerde İstikbal ranza modelleri arasında incelediğimiz Trend serisi ranza modeli ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olan Bellona Portivo genç odası ranzalarını sona bıraktık arkadaşlar, zira bu seri markanın en tutulan modelleri arasında yer alıyor. Bunun sebebi muhtemelen iki farklı renk seçeneği ile satılıyor olması. Ranzanın üst resimde gördüğünüz ilk renk alternatifinde krem, meşe ve kapuçino gibi trend renklerin bir araya geldiğini görüyoruz. Bu renklerin erkek çocuk odaları için sunulduğunu tahmin ediyoruz, zira takımın alt tarafta görselini yerleştirdiğimiz ikinci renk alternatifinde pembe, fuşya ve beyaz renk kombinasyonunu görüyoruz. Ancak her iki renginde

Ancak her iki renk kofigürasyonununda bu modern ranza tasarımını çok yakıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yine indirimli olarak satışa sunulan Bellona Portivo ranzanın fiyatına gelecek olursak efendim, ürünün Bellona fiyat listesindeki görünen fiyatı 3.184,00 TL. Tabi indirimler ile bu ranzayı 2.205,00 Liraya satın alabiliyorsunuz. Tabi verdiğimiz bu fiyatlar zaman içerisinde bahsettiğimiz indirim ve kampanyalar dahilinde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Bellona ranzalı genç odası takımları resmi kategorisini de incelemenizi öneririz.

 

“Bellona Ranza Modelleri ve Fiyatları Detaylı İnceleme” Konusunda 4 Yorum Var

    1. Aslında çok da eski bir koleksiyon değil Portivo. Belki Portivo genç odası takımını buluyorsunuzdur ama mağazalarda ranza seçeneği kalmamış olabilir. Eğer çok istiyorsanız bu ürünü internet üzerinden almayı deneyebilir misiniz.

  1. Bellonanın bu sezon ki ranzaları çok güzel. Ancak bu modeller her bayide yok arkadaşlar haberiniz olsun. Mesela Adana Portivo’yu bulamadım. Bütün mağazalarına da baktım hatta.

    1. Aradığınız Bellona ranza modeli Portivo markanın en eski modellerinden biri. Ancak yine de bulunur olması gerekiyor, zira halen İnternet sitelerinde stokta olarak gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir