Ünlü Tablolar Duvarlarınızı Süslesin !..

Duvar dekorasyon fikirleri reprodüksiyon tablo modelleri fiyatları örnekleri ünlü ressamların en ünlü tabloları…

Osman Hamdi Bey’in Kaplumbağa Terbiyecisi isimli tablosuna aşık olduumu daha önceki sayfalarımızda belirtmiştim, binbirdekor.com’u yakından takip eden okurlarımız iyi bilirler. Bu şahane tabloyu evimde görmeyi çok istiyorum. Ancak bol sıfırlı rakamlara sahip bu tabloyu almam tıbben imkansız. Yanlış anlamayın, fiyatını yüksek falan bulmuyorum, bu detayların gerçekçesine işlendiği tablo, kendine istenen her fiyatı kuşuna kadar hak ediyor. Ancak bende o kadar para yok 🙂

Fakat salonumda bu tabloyu çok istiyorum. Ne yaptık efendim, reprodüksiyon olayına girdik. Valla iyikide yapmışız, zira o kadar memnunum ki anlatamam. Boyutuna göre 50 TL ile 200 TL arası Makul fiyatlarla çok çok ünlü bir tablo sahibi oldum 🙂 Bu arada, başta Salvador Dali, Pablo Picasso, Van Gogh gibi devasa sanatçıların çok ünlü tablolarınıda görüp koridora falan onlardanda aldık.

Reprodüksiyon tablo olayını bilmeyenler içinde ufak bir açıklama yapalım efendim, özel mürekkepler ve baskı makinalarıyla  % 100 pamuklu canvas kumaşa baskısı yapılan bu tabloların bazı örneklerine foto galerimizde bulabilirsiniz.

REPRODÜKSİYON TABLO MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yatak Odası Dekorasyonu İçin Farklı Tarzlar

2015 Yatak odası dekorasyon fikirleri görselleri yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı en güzel yatak odası...

Kapat