Sevgililer Gününe Özel Dekorasyon Önerileri 2015

A+
A-

Sevgililer günü dekorasyon fikirleri sevgililer günü ev dekorasyonu nasıl olmalı 2015 sevgililer günü aksesuar ve dekorasyon modelleri görselleri…

Mumlar, güller, çikolatalar ve artık bir kült, bir klasik haline gelmiş olan kalpli yastıklar :) Bu objeler Sevgililer Günü gibi kapitalist bir hareketin vazgeçilmez akseuarlarının başında gelir. Ben artık bu ürünleri bu özel günde evime sokmuyor, ev dekorasyonumada ortak etmiyorum. İşin aslı daha çok özgün, daha orjinal şeylerin peşindeyim arkadaşlar.

Madem bu özel bir gün, bizlerde özel bir şeyler yapalım. Ev dekorasyonumuzda bu güne özel küçük değişiklikler yapalım, hafif dokunuşlarla, birazda yaratıcılığımız kullanarak, yukarda bahsettiğimiz objlerin dışına çıkıp veya aynı objelerle kendi bakış açımızı yansıtan farklı tasarımları ev dekorasyonumuzda kullanalım. Örneğin meyve tabağındaki meyvelerin üzerine dikkat çekici, iç gıcıklayıcı aşk sözcükleri yazabilir, eski kavanozlardan, kumaşlardan, hatta kalpli iskambil kağıtlarından yararlanabilirsiniz.

Bunun için sizlere ilham kaynağı olacağını düşündüğüm bir foto galeri hazırladım. Bu galeride sevgililer günü için ev dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz bir çok ilginç aksesuar, süs ve düzenleme örnekleri bulacaksınız.

SEVGİLİLER GÜNÜ DEKORASYON ÖNERİLERİ GÖRSELLERİ

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
2015 Genç Odası Takımları (Mondi)

Mondi yeni sezon genç odası takımları fiyatları görselleri Mondi 2015 genç odası modelleri modern genç odası takımları markaları... Ülkemizde genç...

Kapat