Ünlü Futbolcuların Evleri (Cristiano Ronaldo)

Ronaldo’nun Muhteşem Evi

Futbol, başta Arap şeyhlerini bile iştahlandıran devasa ekonomisi, sıradışı yaşam tarzları ve kendine özgü kanunları, kuralları ile apayrı bir ülke hatta gezegen… Ve bu gezegenin peşinde ki milyonlarca insanın sayısı günbegün artmaya devam ediyor. Bir zamanların sadece erkeklerin hegemonyasında ki bu ütopik dünya, şimdilerde kadınlarında yaptığı yada takip ettiği spor dalları arasında yer alıyor.

Futbolcuların Evleri

Tabii iş sadece spor yanı ile kalmıyor, zira bu sporun birde magazinsel yönü var. Sıradan insanlar, bir sezonda, tabiri caizse katır yükü ile para alan futbolcuların maaşları başta olmak üzere, bu para babası futbolcuların evleri ve arabaları hakkında bilgi edinmek istiyor. Ayrıca her biri birazda paraya bağlı estetik desteği ile cennet hurilerini andıran futbolcuların eşleri de acayip dedikodu konusu.

cristian ronaldo evi

Ronaldonun Evi mi Messinin Evi mi ?

Her ne kadar 2009 yılında bir dünya devi olan Manchester United‘ dan bir başka dünya devi Real Madrid‘e 93 Milyon Euro gibi uçuk bir rakamla transfer olurken kazandığı dünyanın en pahalı futbolcusu ünvanını, yine Real Madrid’e 99.5 milyon Euro gibi dahada dudak uçuklatıcı bir rakamla yeni transfer olan Gareth Bale‘e kaptırsa da, o halen yeşil sahaların yıldızı ve  dünya futbolunun Mega yıldızı unvanını bir diğer süper star Messi ile paylaşmaya devam ediyor…

cristian ronaldonun evi_2

Ronaldonun Evi İtalya

Şüphesiz Cristiano Ronaldo Sporting Lizbon‘un genç takımında oynarken bu kadar büyük bir futbolcu olacağını bilmiyordu, ancak inanıyordu ve başardı. Şöyle bir düşünün futbol deyince, futbolcu deyince aklınıza ilk olarak kim veya kimler geliyor.

cristian ronaldonun evi_3

 

Messi’cilerin aklına Messi ardından Ronaldo, Ronaldo hayranlarının ise ilk olarak Ronaldo geliyor sanırım. Neyse, Messi mi Ronaldo mu polemiğine girmek istemiyorum ve futbol muhabbetine ara verip işin bizi ilgilendiren kısmına yani dekorasyona dönmek istiyorum.

cristian ronaldonun evi_4

binbirdekor.com ‘un bu sayfasında bu dünya yıldızı olan Ronaldo ‘nun Manchester United’ dan Real Madrid’e transfer olduktan satın aldığı ve dekorasyonu ünlü mimar Joaquin Torres tarafından yapılan muhteşem evine göz atıyoruz…

cristian ronaldonun evi_5

MESSİ’nin Çok İlginç Evine de Göz Atın !..

cristian ronaldonun evi_7

 

cristian ronaldonun evi_8

 

cristian ronaldonun evi_9

 

cristian ronaldonun evi_10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir