Tek Duvara Duvar Kağıdı Modası

 

80’li yıllarda mekan dekorasyonunun temel taşlarından olan duvar kağıtları, şu sıralar yeniden trend oldu. Şahane desenleri ve farklı uygulama yöntemleri ile bir çok evde kendini göstermeye başladı. Boyanabilir duvar kağıtlarının pabucu yavaş yavaş dama atılırken, yeni ve bence çok şık bir uygulama olan tek duvara duvar kağıdı uygulaması yaygınlaştı.

Bu uygulama, özellikle Salonlarda LCD TV’lerin arkasına uygulanıp duvar ünitesi görüntüsü verirken, yatak odalarında yatak başucuna uygulandığında ise  yatağınızın odayla bütünleşmesini sağlıyor. Oturma odalarına ve mutfaklara ise modern bir görüntü veriyor. Üstelik uygulamasıda bir saat kadar sürüyor ve etrafta kirlenmiyor. Dekorasyonundan sıkılanların kolayca uygulayacağı oldukça basit bir yöntem…

 

 

 

 

 

 

 

 

“Tek Duvara Duvar Kağıdı Modası” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Bu uygulamanın yaygın olarak kullanıldığı LCD tv arkasına yapılan duvar kağıdını salonuma yaptırdım ve şahane oldu. Kum beji renk olan boyamın üzerine kahve tonlarında bir duvar kağıdı seçtim. Herkese tavsiye ederim.

  2. Evet gerçekten çok şık duruyor.Ben hem oturma odasının bir duvarına hemde salona LCD arkasına yaptırdım mükemmel oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir