Cadılar Bayramı Temalı Dekorasyon

A+
A-

Normal insanların dekorasyon tarzları ferah ve aydınlık temalar üzerine kuruludur. Biraz uçuklarınki ise rengarenk duvarlar, çılgın mobilyalar ve duvarlarda pop-art tablolarla desteklenir.

Ancak bu Hallowen (cadılar bayramı)’ dan ilham alan bu tasarımcının ruh halini çok merak ediyorum. Siyah duvarlar, iç karartıcı mobilyalar, ürpertici tablolar ve buna benzer öğeler.

Ne dersiniz böyle bir tarzı evinize uygulayacak kadar cesur musunuz ?..

 

 

CADILAR BAYRAMI TEMALI DEKORASYON ÖRNEKLERİ FOTO GALERİ

 

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Özgü Alagöz dedi ki:

    Cadılar bayramı bizim kültürümüzde ve dinimizde yeri olmayan bir etkinlik. Ancak dekorasyon sitesi olarak farklı dekorasyon tarzlarına yer vermeniz ve bize dekorasyon hakkında ipuçları vermeniz çok güzel…

  2. İbrahim Abbasoğlu dedi ki:

    HRİSTİYANLAR ÖRF VE GELENEKLERİNE SONUNA KADAR BAĞLILAR VE BUNU YAŞAMLARININ HER ALANINA YANSITMAYA ÇALIŞIYORLAR. HA DEKORASYON STİLİNİ BEĞENDİM Mİ? HAYIR TABİ Kİ ANCAK DEDİĞİM GİBİ DİNLERİNDE BAĞLILAR.

  3. Arzu Bektaş dedi ki:

    İbrahim beye sonuna kadar katılıtorum. Ancak dekorasyon sitesindeki yorumlar siyasi bir yöne doğru yol alıyor. Dekorasyon stilini beğendikmi beğenmedikmi yorumumuz bu olmalı.

Önceki yazıyı okuyun:
ROYAL Halı Modelleri (FİGURE)

Dekorasyonun temel öğelerindendir halılar. Güzel ve dekoratif  bir hali tüm dikkatleri üzerine çekeceğinden ''Bir dirhem et bin ayıp örter'' misali...

Kapat