Perdeli Yatak Örtüsü Takımları ile Masalsı Yatak Odaları

Perde ve Yatak Örtüsü Uyumu

Yatak örtüsü ve perde kombinleri doğru yapıldıkları takdirde yatak odası dekorasyonuna inanılmaz artı değerler katarlar. Yatak örtüsüne uyumlu perde modelleri bir takım olarak yatak odanızın görsel açıdan zenginleşmesini sağlarlar. Hele abiye yatak örtüsü yada kadife yatak örtüsü modelleri ile uyumlu lüks perdeler veya birbirine uyumlu yatak örtüsü fon perde takımı odanızı masallardan çıkmış gibi gösterir.

Yatak Odası Perdesi Nasıl Olmalı ?

Bu konuya özellikle dünya evine ilk adımlarını atmaya hazırlanan müstakbel gelin hanımefendiler çok dikkat ediyorlar ve klasik çeyizlik yatak örtüleri yerine bu tür takımları tercih ediyorlar. Açıkçası yeni nesil aslında bu hamle ile doğru da yapıyor.

Yatak Örtüsü Perde Takımı

Fakat bu tip yatak örtülerini daha doğrusu yatak örtüsü perde setlerini bir arada bulmak biraz zor. Çünkü aradığınız her markada böyle bir kombinasyonu bulamayabiliyorsunuz. Bilindik yatak örtüsü markaları arasında bu tip ürünler görünmüyor. Daha çok bilinmedik markalarda rastlanıyor bu tip sıradışı ürünlere.

 

Ancak daha önce, tam olarak hatırlayamıyorum ama taç perdeli yatak örtüleri ve fiyatları yada gelin yatak örtüsü fiyatları başlıklı bir makale yayınladığımızı hatırlıyorum. Fakat bildiğim kadarı ile şu sıralar taç yatak örtüsü modelleri arasında böyle bir seti yok.

Yatak Odası Renk Kombinleri

Olaya biraz daha açıklık getirecek olursak, yatak odası dekorasyonun en önemli alt yapılarındandır yatak örtüleri, hele asıl dekorasyon ürünü olan perdelere entegre olurlar ise ahenginden lezzet akar ve tadına doyum olmaz.

 

Dolayısı ile yatak örtülerinizi seçerken ince eleyip sık dokumanızı, yatak örtülerinizin perdeleriniz ile uyumlu olmasına dikkat etmenizi ve hatta bir takım olarak seçmenizi hararetle tavsiye ederim değerli binbirdekor.com takipçileri…

 

Aslında ne demek istediğimi, aşağıda göz zevkinize sunduğum foto galerimizi incelediğinizde daha iyi anlayacağınıza, bu galerinin  kahverengi yatak odasına ne renk perde yada yatak odamın perdesi ne renk olmalı gibi sorularınıza doğru yanıtları vereceğine eminim…

Yatak Odası Perde ve Örtü Modelleri FOTO GALERİ

 

Gri Koltuk Takımları İçin En Güzel Perdeler BURADA 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir