Site rengi

Tasarım

Gri Koltuk Takımları İçin En Güzel Perdeler

A+
A-

Ev dekorsayonunu özellikle de salon dekorasyonunun en önemli ve en dikkat edilmesi gereken noktalarından biri de koltuk takımı ve perde uyumudur. Aşırı hasasiyet ve özen isteyen bu konuyu modern oturma grupları için modern perde renkleri ve klasik avangard koltuk takımları için perde renk ve modelleri olmak üzere çift yönlü ele almakta fayda var.

Muhtemelen koltuk takımınız sadece gri değildir. İçinde farklı renk desenlere ait renk tonlarıda vardır. Tek renk bile ise açık ya da koyu gri diye nitelendirebiliriz herhalde. Sonuçta bu sayfada olduğunuza göre gri veya tonlamalarında bir koltuk takımına sahipsiniz ve hâli hazırda bu koltuk takımlarına uyumlu perdeler bulamadınız. Telaşa kapılmayın koltuk takımınız için en uygun perdeyi bulmak üzereyiz.

Gri koltuk takımları ile birlikte en çok siyah beyaz perde kombinasyonlarının bir araya getirildiğiniz görürüz. Fena da olmaz hani, sonuçta gri siyah ve beyazın tutkulu aşklarının bir meyvesidir. Koltuk takımlarınızada perdelik kumaşınızdan kırlentler enteger ederseniz muhteşem olacaktır.

Gri ile birlikte yine gri, yeşil, sarı, krem, mercan, bal, hatta altın gibi renkleride deneyebiliriz arkadaşlar. Ancak koyu gri oturma grupları için bu renklerin açık ve pastel tonlar, açık gri koltuklarla da tam tersi bir kontrast yaratacak daha koyu tonlar kullanılabilir. Bu renklerin gri koltuk takımları ile bir araya geldikleri bir foto galeriyi aşağıda beğeninize sunuyoruz. Buradaki görsellere göz atarak seçeceğiniz rengin koltuk takımınız ile nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz…

GRİ KOLTUK TAKIMLARI İÇİN EN GÜZEL PERDE RENKLERİ

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.