Mutfak Zemin Dekorasyonunda Farklı Dokular

2015 Mutfak dekorasyon fikirleri mutfak yer dekorasyonu mutfak zemin seramik fayans modelleri mutfak için seramik modelleri markaları görselleri…

Mutfak zemin dekorasyonu bambaşka bir iştir. Halkımız genelde mutfaklarını dekore ederken mutfak zemin seramik modellerini ya duvar seramik modellerine göre, ya mutfak tezgah arası dekorasyonlarına göre, ya da mutfağa hemen girişte sonlanan parke renk ve desenlerine göre seçerler.

Yukarıda bahsettiğim seçeneklerden en az birini kendi evinizde uyguladığınızı düşünüyorum, hatta %70’e yakın bir ihtimalle eminim 🙂 Özellikle parke döşenmiş evlerde parke görünümlü seramik uygulamalarının mutfaklarda sıklıkla kullanıldığını düşünüyorum. Bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok, zira insanlar parkeleri mutfaklarında kullanamayacağından parkenin devamı olarak parke görünümlü seramik çeşitlerini uygulatıyorlar. Tabii renkler asla birbirini tutmuyor 🙂 Acaba bu uygulama yerine daha farklı şeylere yönelsek nasıl olur. Mesela mutfak zemin dekorayonumuzda foto galerimizde sunduğumuz gibi farklı örnekler uygulasak nasıl olur ?..

MUTFAK ZEMİN DEKORASYONU ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Güzel Bambu Zebra Perde Modelleri 2015

2015 Perde dekorasyon trendleri Bambu zebra perde modelleri fiyatları görselleri en güzel salon perdeleri mutfak...

Kapat