Dekorasyonda Yeni Trend Büyük Ebatlı Yer ve Duvar Karoları 

Büyük Boy Seramik Fayans

Son günlerde televizyon ekranlarda ön plana çıkan tuhaf bir reklam var. Hani şu Yetkin Dikinciler ile Kütahya seramik büyük ebatlı yer ve duvar karolarının tanıtıldığı. İlk anda epey bir merak uyandırıyor.

Aslında konu hakkında bilgisi olmayanlar için tuhaf geliyor bu reklam, ancak bu tür büyük ebatlı karoların gelişini Kütahya Seramik yönetim kurulu başkanı Erkan Güral neredeyse 2 yıl önce, 2015 yılında bir gazeteye verdiği röportajında müjdelemişti. Müjdelemişti diyoruz, zira bu devasa yer ve duvar karoları güzellikleri ile banyo ve mutfak dekorasyonu dahil olmak üzere seramik ve fayansın kullanıldığı her alanda devrim yaratacak nitelikteler.

Parke Görünümlü Seramik Modelleri

Kütahya Seramik Katalog

Kütahya Seramik’in sadece ülkemizde değil, dünyada da bir ilke imza attığı bu tarz büyük ebatlı yer ve duvar karolarını bu yılın son bir kaç ayında ön plana çıkarmasının nedeni ise ürün gamına daha büyük, daha güzel ve daha fazla bu tarz ürün eklemesinden kaynaklanıyor. Ebatlar öyle büyüdü ki binbirdekor.com’un bu sayfasında gördüklerinize inanamayacaksınız, çünkü bu sayfamızda Kütahya Seramik en yeni koleksiyonlarını masaya yatırıyoruz.

 

Kütahya Seramik 120X240 Seramik Fayans Modelleri ile Büyük Ebatlı Seramik Yer ve Duvar Karoları

Fayans Ebatları Ve Fiyatları

Tasarıma yeni bir boyut kazandıran Kütahya Seramik büyük ebatlı seramikler, geçtiğimiz yıllarda standart olarak üretilen 81×81 cm gibi zaten büyük sayılabilecek ölçülerin yanında dev gibi görünüyorlar. Markanın yeni koleksiyonunda ki büyük ebatlar, 80×160, 60×160, 120×120, 80×240 ve en büyük boyu olan 120×140 cm ölçülerindeler. Dilerseniz gelin şimdi bu dev gibi karolara yakından göz atalım.

Ahşap Görünümlü Seramik ve Fayans Modelleri ile Kütahya Seramik Kauri Koleksiyonu

Banyo Seramik Modelleri Ve Fiyatları

Dekorasyonda daha bir ferah görünüm sağlaması amacı ile koleksiyona eklenen bu büyük ebatlı karolar, farklı dokularda, dijital üretim teknolojisi kullanılarak Kütahya Seramik’in dünyanın en esnek üretim teknolojisine sahip, aynı zamanda “Sign Of City Award” ödüllü yeni fabrikasında üretilirken, taş, ahşap, mermer ve beton gibi  görünümleri mutfak ve banyolara yeni bir soluk getiriyorlar. Ayrıca bu ürünler devasa boyutları ile mimarların daha özgür tasarımlara imza atmalarını sağlıyor.

 

En Büyük Seramik ve Fayans Modelleri ile Kütahya Seramik Calacatta Serisi

60*60 Yer Karosu Fiyatları

Kütahya Seramik’in büyük ebatlı karo koleksiyonları, hemen üst tarafta resmini gördüğünüz ve markanın mermer görünümlü seramikleri arasında yer alan Calacatta başta olmak üzere, Odil, Onelya, Opal, Duval, Royal Pulpis, Royal Traverten, London, Falez, Vezüv, Etna, Arma, Vista, Rovere, Kristal ve Calacatta Royal gibi iç ve dış mekan koleksiyonlarından meydana geliyor.

Marka bu koleksiyonları kataloğu içerisinde dokularına göre, mermer, taş ve beton ve ahşap kategorilerine ayırmış. Örneğin odalarınızda ahşap sıcaklığı istiyorsanız ve bu büyük ebatlı seramiklerden kullanmaya niyetli iseniz bu koleksiyonlar arasında yer alan Rovere tam da size göre yada dış cephenize beton görünümlü seramiklerin yakışacağını düşünüyorsanız Vista koleksiyonu sizler için biçilmiş kaftan olacaktır….

Kütahya Seramik Büyük Ebatlı Yer ve Duvar Karoları ile Banyo Dekorasyon Fikirleri

Kütahya Yer Fayans Modelleri ve Yer Seramik Modelleri

Marka ürettiği, mermer, taş, ahşap ve beton gibi her doku için, bu yenilikçi ebatlara sahip karolardan seçenekler sunmuş. Yere ve duvara kolayca uygulanabilirken, dış cephe sistemleri içinde özel sistemler kullanılıyor.

Daha az derz kullanımı ile yaşam alanlarına daha kusursuz yüzeyler kazandıran bu yer ve duvar karolarının en güzel örneklerinden biri ise yine mermer görünümü ile masalsı Roma saraylarını andıran mekanlar yaratmanızı sağlayacak ve hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Opal serisi olsa gerek. Opal serisi mekanınıza göre 81×81, 61×122 ve 120×240 cm seçenekleri ile vitrine çıkıyor.

Mermer Görünümlü Seramik Fayans Modelleri ile Kütahya Seramik 60x160 Ebatlı Emporio Serisi

Yeni dekore edeceğiniz banyo yada mutfağınızda veya dış cephe dekorasyonunuz da bu tarz seramikler düşünür müsünüz, yoksa bu dev ve yenilikçi karolara insan iç güdüsü ile çekinceli mi yaklaşırsınız bilemeyiz, ancak hemen alt tarafta devasa ebat seçenekleri, özellikleri ve görselleri ile birlikte bir araya getirdiğimiz ve foto galerimizde beğeninize sunduğumuz bu güzel ürünleri görünce fikrinizin değişeceğini düşünüyoruz.

KÜTAHYA Seramik Büyük Boy Resimli Banyo Fayans Modelleri ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir