Modern Yatak Odası Modelleri Fiyatları 2021

Modern Yatak Odası Takımları

Modern yatak odası dekorasyonu yaptınız ve muhtemelen bu yeni dekorasyonunuza uyacak yeni ve modern yatak odası takımları aramaktasınız. O halde doğru yerdesiniz zira 2021 yatak odası modelleri yolculuğumuz devam ediyor ve sizler için marka marka model model tüm yatak odası takımlarını detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Mesela son olarak Türkiye’nin iki lider mobilya markasının ürünlerini, Yatak Odası Takımı İstikbal ve Yatak Odası Takımı Bellona başlıkları atında incelemiştik. Ayrıca modern tasarımları ile dikkat çeken Doğtaş Yatak Odası modelleri de sayfalarımıza konuk olmuştu. Tabi sadece bu markalar ile sınırlı değildi araştırmalarımız, bunun yanında hem şık, hem kaliteli hem de en ucuz yatak odası fiyatları bulmak adına çeşitli markaların Kampanyalı Yatak Odası Takımları da editörlerimiz tarafından incelenerek beğeni ve bilgilerinize sunuldu zaman zaman. Linklere tıklayarak bu ürünleri de inceleyebilirsiniz…

2021 Modern Yatak Odası Modelleri

Bu sayfamızda ise yukarıda da belirttiğimiz gibi modern yatak odası takımı arayan okurlarımız için en yeni modern yatak odası takımlarını ülkemizin önde gelen üretici ve markalarının ürünleri arasından seçiyor, fiyat ve görselleri ile birlikte sizlerle buluşturuyoruz. Dolayısı ile modern bir yatak odası arıyorsanız bu modellere mutlaka bir göz atmanızı öneririz.

İstikbal Modern Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

İstikbal 2021 yılına çok farklı yatak odası takımları ile merhaba derken bu ürünler arasında modern tasarımı ile en çok dikkat çeken ürün üst tarafta resmini gördüğünüz Canyon yatak odası takımı oldu. Gerek antrasit ve bakır renk konfigürasyonu, gerekse çağdaş detayları ile üst düzey modern bir tasarıma sahip olan bu yatak odası takımda 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapılı kapılı gardırop seçenekleri sunulmuş. Bu seçeneklere Canyon 5 kapılı gardıroplu yatak odası takımının fiyatı 7.719,00 TL olarak belirlenmiş. Takımın 6 kapaklı gardırop alternatifi ise 9.572,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Sürgü kapaklı Canyon yatak odası takımının fiyatı ise 8.955,00 TL.

Bellona Modern Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Bellona yeni yatak odası takımları arasında modern tasarımı ve led ışıklı karyola başlığı dile diğerlerinden hemen ayrılan yatak odası modeli ise Orlando oluyor. Son zamanların popüler desenleri olan mermer desen uygulaması ile siyah ve bej renk konfigürasyonunun bir arada sunulduğu takımın 5 kapılı gardıroplu alternatifi üzerinde 9.922,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın 6 kapaklı gardırop seçeneği ise 10.677,00 TL. Sürgü kapaklı Orlando yatak odası takımı için ise 11.094,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Doğtaş Modern Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Hem modern, hem de basit ve şık tasarımı ile dikkat çeken Doğtaş Alice yatak odası takımı bembeyaz rengi ile yatak odalarınıza taze bir ferahlık getirmek için tasarlanmış adeta. Abartı ve gösterişten tamamen uzak olan bu yatak odası takımı seçmemizin sebebi ise kullanıcısına bir çok seçenek sunması. Zira bu yatak odası takımında her türlü oda genişliğine uygun, 2 kapılı, 3 kapılı, 5 kapılı, 6 kapılı ve köşe dolap seçenekleri sunuluyor. Takımın fiyatlarına gelecek olursak, 2 kapaklı gardırop seçeneği 4.785,00 TL, 3 kapılı gardırop seçeneği 5.495,00 TL, 5 kapılı gardırop seçeneği 6.260,00 TL, 6 kapılı gardırop seçeneği 7.170,00 TL köşe dolap gardırop alternatifi ise 5.325,00 TL fiyat etiketleri ile sizleri Doğtaş mağazalarında bekliyor.

Yataş Modern Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Modern yatak odası takımlarına göz atarken bir Yataş markası olan Enza Home mağazalarına uğramamak hakikaten haksızlık olurdu, zira 2021 yılında genel olarak modern yatak odası takımlarını vitrine çıkaran markanın bu yeni yatak odası takımları arasında ilk göze çarpan modeli ise Folk oluyor. Modern tasarımın ön planda tutulduğu, fakat işlevsel kullanımı da önem verildiği her halinden belli olan bu takımda yine beyaz renk ve mermer desen bir arada kullanılmış. Sadece 5 kapaklı gardırop ve sürgü kapaklı gardırop seçeneklerinin sunulduğu takımın 5 kapılı gardırop alternatifi için 6.150,00 TL ödemeniz gerekiyor. Takımın sürgü kapaklı gardırop seçeneği almak isterseniz cebinizden çıkacak para ise 7.690,00 TL. (Markanın diğer modern tasarımlara sahip yatak odası takımlarına da göz atmak isterseniz Enza Home Yatak Odası Modelleri resmi sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir