Kampanyalı Yatak Odası Takımları Fiyatları Markaları ile

Yatak Odası Fiyatları En Ucuz Modelleri Burada !..

Yatak odası takımı aramakta olan okurlarımız için fiyat ve model araştırması yapıyor, hem uygun fiyatlı, hem kaliteli hem de en şık yatak odalarını bulmak adına markaların kampanyalı yatak odası takımları ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Kısa bir zaman önce ülkemizin en önemli üç mobilya üreticisinin ürünlerini, başta bellona yatak odası olmak üzere, istikbal yatak odası ve mondi yatak odası etiketleri ile incelemeye almıştık hatırlarsanız. Bu sayfamızda ise ülkemizde akla ilk gelen mobilya markalarının kampanya dahilinde olan en güzel yatak odası takımlarından güzel bir aranjman hazırladık sizlere…

Kampanyalı Yatak Odası Takımları 2021

Evet arkadaşlar bugün burada hem bütçenize, hem de zevkinize uygun şık ve kaliteli bir yatak odası takımı bulmanız içten bile değil, zira bilindik tüm mobilya markalarının ürünlerini burada sizlerle buluşturuyoruz. Ancak hemen hatırlatmalıyız ki markaların bir çok modeli kampanyaları dahilinde satışa sunuluyor. Takdir edersiniz ki bunların hepsini tek tek bu sayfaya sığdırmamız imkansız. Dolayısı ile her markadan bir modeli beğeni ve bilgilerinize sunacağız.

Bellona Kampanyalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Son dönem kampanya reklamları ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Bellona 2021 yılına özel bir ürün olan Bellona Lofty yatak odası takımında harika bir indirime gitmiş. 5 Kapaklı, 6 kapaklı ve sürgü kapaklı gardırop alternatifleri satışa sunulan takımın, ilk versiyonu olan 5 kapaklı model Bellona fiyat listesi üzerinde 8.632,00 TL fiyat etiketi taşımasına rağmen 7.768,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Takımın 6 kapaklı gardırop seçeneği ise normalde 9.221,00 TL. Fakat Bellona indirimleri dahilinde bu seçeneğe sahip Lofty yatak odası takımı ise 8.298,00 TL fiyatla satışa çıkmış durumda. Takımın sürgü kapaklı gardırop alternatifi ize 9.554,00 TL yerine 8.598,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Mondi Kampanyalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Gri ve beyaz gibi iki trend rengin harmanlandığı ve markanın 2021 yatak odası takımları arasında yer alan Mondi Lavin yatak odası takımı da henüz yeni bir ürün olmasına rağmen Mondi kampanyalarına dahil olmuş durumda. Fiyat olarak zaten uygun olan takım tam 4 farklı gardırop alternatifi ile satışa sunuluyor. Bunlardan ilki 4 kapaklı gardırop alternatifi. Mondi fiyat listesi üzerinde 6.944,00 TL gibi bir rakama sahip olan bu ürün kampanyalı olarak 5.558,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Takımın 5 kapaklı gardırop seçeneği 7.367,00 TL yerine 5.896,00 TL, 6 kapaklı gardırop alternatifi ise 8.057,00 TL yerine 6.448,00 TL fiyatla sizleri Mondi mağazalarında bekliyor. Sürgü kapaklı lavin yatak odası için ödemeniz gereken para ise 9.013,00 TL yerine 7.213,00 TL olarak görünüyor.

Doğtaş Kampanyalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Hiç şüphesiz Doğtaş’ın en tutulan yatak odası takımları arasında yer alan doğtaş retro yatak odası takımı markanın kampanyalarına dahil olmuş durumda. Çizgilerini günümüz trendlerinden ve usta işçiliğini ise geçmişin yalınlığından alan bu takım şu sıralar 13.605,00 TL yerine Doğtaş yatak odası kampanyaları dahilinde %30 indirimli olarak 9.520 TL fiyatla satılıyor. Takımı nakit olarak satın almak isterseniz bir indirim daha yapılıyor ve 8.985,00 Liraya bu takıma sahip oluyorsunuz.

Yataş Kampanyalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Yataş daha doğrusu Yataş’ın mobilya markası Enza Home kampanyalı yatak odası takımları arasından sizler için Folk serisini seçtik. Çünkü bu model en ucuz yatak odası takımları listesinin neredeyse en başında yer alıyor.  Fonksiyonel modüllerle zenginleştirilen, sadeliğin ve modern tasarımın ön planda olduğu bu takım, 4 kapaklı, 5 kapaklı ve sürgü kapaklı gardırop seçenekleri ile satışa sunulurken, Enza Home yatak odası kampanyaları dahilinde takımın tüm alternatifleri %45 indirimli olarak satışa sunuluyor. Örneğin Yataş Retro yatak odası takımının Enza Home liste fiyatı üzerindeki 4 kapılı gardırop alternatifi 10.153,00 TL. Ancak bu rakam indirimle 5.639,45 Liraya kadar düşüyor. Bu bahsi geçen indirimler dahilinde takımın 5 kapılı gardırop alternatifi 10.800,00 liradan 5.995,30 Liraya, sürgü kapaklı seçeneği ise 13.533,00 Liradan 7.498,45 Liraya kadar düşüyor.

Kelebek Kampanyalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

İnanılmaz tasarımları ile geçtiğimiz yıla damgasını vuran Kelebek Mobilya yeni yılda da adını sıkça söz ettirecek gibi görünürken, en güzel yatak odası modelleri arasında yer alan bazı modellerinde de indirime gitmiş. Örneğin Kelebek keops yatak odası takımı. Sadeliği, bronz ışıltısı ise lükse çeviren takım yatak odanızda bir Antik Yunan atmosferi oluşturuyor. Takımın 5 kapaklı gardırop alternatifi 14.780, TL fiyat etiketine sahipken Kelebek Mobilya yatak odası kampanyaları dahilinde 9.470,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.Aynı takımın sürgü kapılı gardırop seçeneği ise 17.161,00 TL yerine kampanya dahilinde 10.995,00 TL gibi bir fiyata sahip olabiliyorsunuz.

Kampanyalı Yatak Odası Takımlarını Kaçırmayın !..

Arkadaşlar yukarıda verdiğimiz fiyatlar elbette belirli bir süre için geçerli. Markalar kendilerine göre bir zaman belirlemişler. Dolayısı ile bu fiyatları belki de kısa bir zaman sonra bulamayacaksınız. Bu nedenle en yakın zamanda bu markaların mağazalarına uğramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir